Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Venüs

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Venüs

radyo venüs

radyo venüs

Radyo Venüs Hakkında Bilgiler

Radyo Venüs, 1992 yılında Bandırma ili üzerinde kurulmuş bir kanaldır. İnternet radyoculuğunun ivme kazandığı bu yıllarda Bandırma’da kurulan ilk özel radyo kanalı olmuştur. Yıllar geçtikçe yıllanan radyo kanalı çizmiş olduğu politikadan ve yayın çizgisinden asla ödün vermeden günümüze dek başarılı bir şekilde gelmiştir.

Güney Marmara’nın büyük bir çoğunluğuna hitap eden ve bu bölgede tabiricaizse kemikleşmiş bir radyo görüntüsü çizen kanal, dinleyenlerine arabesk ve yer yer slow şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı karasal yayın ve internet üzerinden hizmet vermekte olup dinleyenlerinden gelen istek şarkılarıda yayın akışında çalmaktadır.

Sempatik sevimli programcıları ile dinleyenleri radyo başına kitleyen kanal, çaldığı güncel şarkılar ilede dinleyenlerinin kulak paslarını silmektedir. Güney Marmara Bölgesinde en çok dinlenilen ve rabet gören radyolar arasında olan Radyo Venüs, hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Birden fazla dalda şarkı dinlemeyi seven herkesin rahatlıkla dinleyebileceği ve dinlerken büyük bir haz alacağı bu radyo kanalı sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Venüs Frekans Bilgileri

Bandırma ve çevre illerde 92.2 frekansını takip ederek radyo kanalını karasal ağ üzerinden dinleyebilirsiniz. Radyoyu internet bağlantısı edinerekde dilediğiniz her nokta üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Venüs İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Cd. Altıntaş Ap. 51/2 Bandırma/ BALIKESİR
e-Posta:[email protected]
Bilgi: Reklam Departman Telefonlar:
0(266) 714 36 84
0(266) 714 28 38
0(266) 714 77 34

İletişim Adresleri ve Frekansları!