Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Vital

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Vital

Radyo Vital

Radyo Vital

Radyo Vital Hakkında Bilgiler

Radyo Vital,10 Mayıs 2014 günü internet radyoları arasına dahil olarak yaın hayatına merhaba demiştir. Radyo kanalı ulusal radyo kanallarından ve yerel radyo kanallarından alınmayan canlı ve online radyo keyfini biz dinleyenlerine vermek için yayın hayatına adım atmıştır.

Radyo kanalının başında Mehmet Beşir Doğan bulunurken radyonun genel yayın yönetmenliği görevini ise Ömer Bozkurt yürütecek. Dinlerken içinizin kıpır kıpır ettiğini farkedecek ve yerinizde duramayacaksınız. En güzel yöresel halk türkülerini ve oyun havalarını bu radyo aracılığı internet üzerinden online dinleyebilecek sevdiğiniz türküleri şarkıları sevdikleriniz ile paylaşabileceksiniz.

Geniş arşive sahip olan radyo, bununda vermiş olduğu avantaj ile geniş kitlelere kısa sürede ulaşmayı bilmiştir. Radyo kanalına online olarak istekde bulunarak dilediğiniz şarkıyı yayın akışında çaldırabilirsiniz. Deneyimli kadrosu ile istikrarlı bir şekilde yayın hayatına devam eden radyoyu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online dinleyebilirsiniz.

Radyo Vital Frekans Bilgileri

Radyonun frekans adresi yoktur. Radyo kanalı internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır. Sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde radyoyu dinleyebilirsiniz.

Radyo Vital İletişim Bilgileri

Telefon:0850 302 55 86
Gsm:0545 463 8900
Msn:djzetomr
Radyo Vital, yeni dönem internet radyoların sevilen kanalı.

İletişim Adresleri ve Frekansları!