Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Yabancı » Radyo Vizyon

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Vizyon

radyo vizyon

radyo vizyon

Radyo Vizyon Hakkında Bilgiler

Radyo Vizyon, 1993 yılında Ankara ili üzerinde “Kentin Sesi” sloganı ile yayın hayatına ilk adımını atmıştır. Radyo dinleyenlerine Türkçe pop yabancı pop şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı alt kategoridinde birden fazla türde yayın yapan birçok radyo kanalınıda barındırmaktadır.

Tüm radyo dinleyicilerinin gönlüne hitap edecek olan şarkıları bu radyo kanalının alt kategorilerinde bulabilir ve şarkıları canlı dinleyebilirsiniz. Radyovizyon güncel müziğin yanı sıra özel kuşak programlarıyla da rock, jazz, elektronik, dans, ve dünya müziğini sevenleriyle buluşturmaktadır. 25 kişilik bir ekibe sahip olan radyo kanalı pür dikkat çalışmalarını sürdürmektedir.

Ankara ili üzerinden en çok dinlenilen radyo kanalları arasında olan Radyo Vizyon, başarılarına başarı katarak yayın yaşamını ilerletmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden ve teknolojinin imkanlarını kullanan radyo kanalı, son sistem RDS otomasyon sistemi ilede altyapısını güçlendirmiştir.
Birçok radyo kanalının imrendiği ve örnek aldığı bu radyo kanalı Ankara’nın tüm ilçelerinde canlı dinlenebilmektedir.

Radyo kanalı dinleyenlerine internet üzerinden online olarakda hizmet vermektedir. Vizyon Fm’in resmi internet sayfasını ziyaret ettiğimizde bizleri sade bir tasarım karşılamaktadır. Burda radyo kanalının dinleyici odaklı bir web sayfası hazırladığını rahatlıkla görebilmekteyiz. Sizlerde bu başarılı radyo kanalı internet istemiz www.radyodinlesem.net üzerinden online bir şekilde takip edebilirsiniz.

Radyo Vizyon Frekans Bilgileri

93.0 frekansını takip ederek Ankara ve çevrelerinde radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo Vizyon İletişim Bilgileri

Adres: ODTÜ Sitesi 1594 Sokak No: 42 Karakusunlar / Ankara
Telefon: 0312-285 93 93 / 285 90 80
Fax: 0312-285 67 89
Web : www..radyovizyon.com.tr
E-Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!