Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Vuslat

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Vuslat

radyo vuslat

radyo vuslat

Radyo Vuslat Hakkında Bilgiler

Radyo Vuslat, 101.1 Mhz yayın frekansı ile radyo yayıncılığı yapan bir kanaldır. Kanal, Adana ili üzerinden yerel olarak faaliyet göstermektedir. Dini tematik konuları büyük bir titizlikle inceleyen bu özel kanal, günün her saati kesintisiz olarak ilahi yayınlar ve dini konular üzerinden programları ile dinleyicisine seslenmektedir.
“ En sevgiliye vuslat” sloganı ile Adanalı halk başta olmak üzere tüm dini radyo sever dinleyenlerine en özgün içerikleri sunmaktadır.

Kur’an’ı Kerim’in yüce meali başta olmak üzere gün boyu İslamiyet’e dair pek çok bilginin büyük titizlikle işlendiği Radyo Vuslat Fm’ de İslamiyet dinine gönül veren tüm radyo dinleyicisine bilgi dolu dakikalar vaat ediyor.
Geçmişten günümüze en sevilen ilahi eserleri yüksek teknolojik imkanlar vasıtası ile sunan sevilen kanal, gönüllerin radyosu Radyo Vuslat Fm, dolu dolu radyo programları ile kulakların pasını alıyor.
Çevşen ul Kebir, Roman Kuşağı, Vuslat Vakti, Tarihte Bugün gibi pek çok radyo programı ile her an her dakika İslamiyet’i yakından tanımak isteyen, İslamiyet’ i iyi yaşamak isteyen Müminlerin vazgeçilmez adresi.

Radyo Vuslat gibi, dini tematik çerçeveden radyo yayıncılığı gerçekleştiren bir başka radyo kanalı da Radyo Çağrı Fm’ dir. Radyo Çağrı Fm, Diyarbakır ili üzerinden 99.0 Mhz yayın frekansı ile yerel olarak benzer kategoride radyo yayınları gerçekleştirmektedir. 7 gün 24 saat kesintisiz radyo yayını sunan Çağrı Fm, Diyarbakır’ ın en sevilen dini radyosu olma özelliği gösteriyor.
İnternet ağı sayesinde İslamiyet’ e gönül veren herkese tek tık ile seslenmeyi başaran bu iki güzide radyo kanalı, her geçen gün büyüyen tematik radyo kanalları arasında yer alıyor.
Canlı yayın dinleme olanağı sayesinde her an yer yerden dinleme olanağı bulunan bu kanalda birbirinden özel bilgi verici sohbetlere, ruhunuzu dinlendirecek ilahilere gün boyu kulak verebilirsiniz. İnternet sitemiz vasıtası ile sevdiklerinize özel mesajlarınızı ve isteklerini bırakabilir, bu iki nadide yerel radyoya kolaylıkla erişebilirsiniz. İslam dinini en iyi ve en doğru şekilde öğrenmek, Müslümanlığı en güzel şekilde yaşamak için… Dini radyolar dalında yayın yapan bir başka radyo kanalı “Bayram Fm” ide sitemiz üzerinden online dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Vuslat Frekans Bilgileri

101.1 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!