Buradasınız: Anasayfa » Slow » Klasik » Radyo White

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo White

Radyo White

Radyo White

Radyo White Hakkında Bilgiler

Radyo White Ocak 2014 yılında yayın yaşamına adımını atmıştır. Radyo yayın hayatını internet üzerinden online bir şekilde sürdürmektedir. ” Az anons,çok müzik ” anlayışıyla hareket etmektedir. Gün boyu kesintisiz yayın yapan radyo, gün geçtikce müzik yelpazesini genişletmektedir.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan radyo kanalı, Facebook ve Twitter sayfalarında gün boyu güncel müzik ve konser haberleri, müzik videoları paylaşmakta, programlar ve canlı yayınlar hakkında bilgileri anlık olarak yayınlamaktadır.

Melankolik şarkılara, yabancı klasik şarkılara yer veren radyo kanalı haftanın her günü yayın yapmaktadır. Arıca birçok üniversite ve cafelerde anlaşmalı olarak çalınan radyo kanalı günbegün kalitesini ve yayın ağını genişletmektedir.

Sizlerde Radyo White farkını yaşamak ve bu başarılı radyo kanalını dinlemek istiyorsanız radyo sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ediniz.

Radyo White Frekans Bilgileri

Radyonun frekans adresi yoktur. Radyo kanalı, internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır. İnternet bağlantısı sağladığınız takdirde dünyanın heryerinden radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo White İletişim Bilgileri

ÇANKAYA/ANKARA
MAİL:[email protected]
Radyo kanalına ulaşmak için yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ediniz.
Radyo White yeni ve renkli internet radyonuz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!