Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Yankı

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Yankı

Radyo Yankı

Radyo Yankı

Radyo Yankı Hakkında Bilgiler

Radyo Yankı, Düzce ili üzerinden radyo yayınları yapan bir radyo kanalıdır. Bu kanal, yerel olarak 91.0 Mhz yayın frekansını kullanmaktadır. Türkçe pop, slow, arabesk ve fantezi tarzda müzik yayınları yapan kanal, yerel olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak dinlenebilmektedir. Ayıca online arenadan da kesintisiz dinlenebilen bu kanal, Türkçe pop, slow, arabesk ve fantezi müzik sever tüm radyo dinleyicilerinin uğrak kanalı olarak olarak alanın faaliyet göstermektedir. Genç ve dinamik bir radyo kanalı olan Radyo Yankı, bu enerjisini gerçekleştirdiği kesintisiz radyo yayınlarında göstermektedir.

En özel ve en güzel arabesk parçaları çalan Radyo Yankı özellikle damar müziğin vazgeçilmez kanalı. Müslüm Gürses, Arif Susam, Hakan Altun ve Güllü gibi birbirinden değerli sesler ile muhteşem dakikalar vaad eden Radyo Yankı, dinleyenleri mest ediyor.
Gün boyu eşsiz şarkıların en çok dinlenen radyosu olma özelliği taşıyan radyo kanalı, Boluluların severek ve ilgi ile takip ettiği bir radyo kanalı olarak her geçen gün büyüyüp gelişme kaydediyor.

Karma tarzda müzik yayınları ile dikkat çeken sevilen radyo kanalı Radyo Yankı her tarzdan dinleyici grubuna sesleniyor. 7 den 70 e geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmeyi başaran kanal, bu sayede her an aktif bir radyo kanalı olarak kesintisiz yayınlar gerçekleştiriyor. Böylelikle dinleyenleri ile bağını koparmadan, her an aktif bir kanal olmayı başarıyor.
Geçmişin ve günümüzün en beğenilen Türkçe şarkıları radyo severler ile buluşturan bolu’ nun yerel kanal, günün her anında 91.0 Mhz yayın frekansı ile dinleyenlerinin kulaklarını pasını alıyor. Dinleyenlerinde her geçen gün olumlu bir imaj çizen bu kanal, gelecek vaad eden yerel radyolar listesinde yer alıyor.

İnternet üzerinden kesintisiz dinleme olanağı bulunan Radyo Yankı Fm’ de aralıksız müziğe dilediğiniz yerden kulak vermek, birbirinden eşsiz şarkılara tek tıkla erişmek için sitemizi takip edebilir, bu radyo kanalına ilişkin dilek, şikayet ve isteklerinizi bizlere yazabilirsiniz. Ayrıca; SMS hattı ile de ulaşabileceğiniz Radyo Yankıya “YANKI bir boşluk bırakarak mesajınızı, istek parçanızı yazıp” tüm operatörlerden 3834’ e veya 3969 a mesaj bırakabilirsiniz. Aynı türde yayın yapan Karadeniz Fm‘ide sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Yankı Frekans Bilgileri

Düzce: 91.0 frekansı üzerinden Radyo Yankı Fm’i dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de sitemiz https://radyodinlesem.net/radyo-yanki/ bağlantı adresini takip etmeniz halinde radyo kanalını dilediğiniz heryerde online dinleyebilirsiniz.

Radyo Yankı İletişim Bilgileri

Burhaniye Mah. İstiklal Cad. Adil Seven Apt. A Blok Daire 5 DÜZCE
Tel. : 0380 524 85 95
Gsm : 0543 300 44 30
[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!