Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Yaşar

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Yaşar

radyo yaşar

radyo yaşar

Radyo Yaşar Hakkında Bilgiler

Radyo Yaşar, Afyonkarahisar ilinden yayın yapan, İnternet üzerinden ve Cep telefonu mobil uygulamalarından da dinlenebilen bir radyo kanalıdır.
“Yaşamınızdaki Müzik” sloganı ile Yaşar SERT önderliğinde , siz değerli dinleyicilerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek adına en iyi kalitede yayın yapmaya başlayan Radyo Yaşar yayınlarının hem içerik hem de teknolojik kalitesini arttırmış olup, dinleyici kitlesi de her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

Radyo Yaşar yayınlarını sitemiz www.radyodinlesem.net internet sayfası üzerinden, Android cep telefonlarının Google Play Store uygulamasından kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Iphone kullanan siz değerli dinleyicilerimizi de unutmadık. Iphone cep telefonunuza Tunein cep telefonu uygulamasını yükleyerek Radyo Yaşar’ı dünyanın neresinde olursanız olun dinleyebilir, müzik keyfine devam edebilirsiniz.
Radyo Yaşar’da istek ve mesajlarınız için web sayfamızın,yada Cep telefonu uygulamamızın İstek Parça gönder butonuna tıklayarak isteğinizi ve mesajınızı radyomuza gönderebilirsiniz.

Her türden müzik ziyafeti veren Radyo Yaşar’da, özellikle Dj Yaşar Dayı’nın hazırlayıp sunduğu Dj Yaşar Dayı ile Nostalji Saatler proğramında geçmişe yolculuk edecek ve en güzel Nostaljik eserleri dinleyebileceksiniz.
Radyo Yaşar’ı Facebook ve Twitter üzerinden de takip edebilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Şimdi Radyo Yaşar’da kulağa hoş gelen en güzel müzikler sizleri bekliyor. Şimdi Radyo Yaşar’ın müzik ziyafetinin akımına kapılmak üzeresiniz, Lütfen radyonuzun sesini biraz daha açın, bizden ayrılmayın… Aynı türde yayın yapan “Nostalji Türk“‘üde sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.
Radyo kanalı her zaman daima sizinle.

Radyo Yaşar Frekans Bilgiler

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo internet üzerinden hizmet vermektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!