Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyo Yıldız

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Yıldız

radyo yıldız

radyo yıldız

Radyo Yıldız Hakkında Bilgiler

Radyo Yıldız, bir Yıldız Teknik Üniversitesi Radyosu’ dur. Bu radyo kanalı diğer pek çok üniversite radyosu gibi çevrimiçi müzik yayınları gerçekleştiren bir radyo istasyonudur. Önceleri iki farklı radyo olarak faaliyet gösteren Radyo Yıldız FM, 5 Kasım 2012 tarihinden günümüze Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü Radyosu Radyo Yıldızik ve Müzik Kulübü Radyosu Radyo Altıbir ‘in birleşmesi ile kurulmuş amatör görünümlü fakat oldukça profesyonel içerikli bir kanaldır.

Türkçe pop müziğe ve Türkçe arabesk müziğe yer vermeyen bu radyo kanalı, Indie, Jazz, Blues ve R&B tarzında müzik yayınları gerçekleştirmektedir. En iyi ve en özel yabancı şarkıları büyük bir titizlikle bünyesine alan ve işleyen Radyo Yıldız, özellikle Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından dinlenen bir üniversite radyo kanalıdır.
Öğrenci çalışmaları neticesinde radyo yayıncılığı gerçekleştiren kanal, kurulduğu günden bu yana radyoculuğa gönül vermiş öğrenciler ile yolculuğunu sürdürmektedir. Radyo Okulu projesi aracılığı ile radyoculuğu öğrenmek isteyen, radyoculuğa gönül vermiş öğrencileri ücretsiz bir şekilde eğiten kanal böylelikle alanında yetkin kişilerin doğmasına vesile oluyor.

Canlı radyo yayınları vesilesi ile internet üzerinden an ve zaman kaygısı olmadan faaliyet gösteren Radyo Yıldız genç yapımcıları ve programcıları ile her geçen gün büyük gelişmeler kaydederek büyüyen bir yapıya sahip.
Radyo Yıldız’ ın ünlü radyocular ile gerçekleştirdiği yayınlar ile dikkat çeken yapısı, radyo kanalının daha geniş kitlelere hitap etmesine olanak tanıyor. Kanalın sunduğu ilgi çekici içerikler, kanala olan hayranlığı artıyor ve hatta radyo kanalında gönüllü çalışan olma isteği doğuruyor.
Online arenanın genç ve gençlik radyosu Radyo Yıldız’ ı sitemiz üzerinden dilediğiniz an dinleyebilir, bu üniversite radyosuna küçük bir destekte siz verebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kesintisiz olarak erişim imkanının mevcut olduğu bu kanala ilişkin görüş ve önerilerinizi bizim ile paylaşabilir, radyo kanalında eksik gördüğünüz yönleri, radyo kanalına ait olumlu düşüncelerinizi bize yazabilirsiniz.
Yıldız Teknik Üniversitesi gibi büyük ve köklü bir üniversitenin radyosu Radyo Yıldız’ı desteklemek için yapmanız gereken online olup sitemizi ziyaret etmek. Keyifli dinlemeler.

Radyo Yıldız Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır. Yıldız teknik üniversitesinde yayın yapmaktadır. Sitemizin https://radyodinlesem.net/radyo-yildiz/ bağlantı adresini takip ederek radyo kanalını dilediğiniz heryerde online dinleyebilirsiniz.

Radyo Yıldız İletişim Bilgileri

Radyo Yıldız’a ulaşabileceğiniz adresler aşağıda listelendi.
Beşiktaş Kampüsü

Barbaros Bulvarı 34349 Yıldız-İstanbul
Davutpaşa Kampüsü

Davutpaşa Mah. Davutpaşa Caddesi 34220 Esenler-İstanbul

İletişim Adresleri ve Frekansları!