Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Z

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Z

radyo z

radyo z

Radyo Z Hakkında

Radyo Z yayın hayatına başladığı günden buyana istikrarlı bir şekilde günümüze kadar ulaşmış başarılı bir Arabesk Fantezi Radyosudur. Geniş arşivi sayesinde daha önce hiçbir yerde dinlemediğiniz şarkıları bu radyo kanalında dinleyeceksiniz. Radyo Z karışık müzik türün yayın yapan bir radyo kanalıdır. Tüm Arabesk şarkıları bünyesinde barındıran bu radyo kanalı geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Radyo Z 24 saat kesintisiz Canlı olarak dinlenebilmektedir. 101.4 bandından ulaşabileceğiniz yerel bir kanal olan Radyo Z, yine bu çevrede yayınlarına devam ediyor. Arabesk ve fantezi müzik türünün en önemli isimlerini bir araya getiren ve kusursuz bir yayın akışı listesi ile hizmet veren Radyo Z, Radyo 24 ile birlikte sizlere tavsiye edebileceğimiz kanallardan bir tanesidir. Boğazlıyan Fm, bölgesel kanalların yaşadığı sıkıntıyı çok fazla yaşamıyor çünkü geniş bir çevreye ve popülariteye sahip ve bu sayede reklam alma konusunda da herhangi bir sorun yaşamıyor. Bölgesel kanallar genellikle çevre esnaf ve yakın bölgelerden aldıkları reklamlar ile maddi bir gelir elde edebiliyor ve bu gelir ile ayakta kalıyor.

Radyo Z, bu aşamada maddi anlamda sorun yaşamayan ve yaşamayacak olan özel bir kanaldır. Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran RadyoZ, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi oldu. Katıldığı sosyal sorumluluk projeleri, ile Radyo Z lider radyosu olmuştur. Yayıncılık ağını genişleten radyomuz internet üzerinden gurbetçi vatandaşlarımıza ve bizleri yurdumuzun her yerinden dinleme imkanı sunmaktadır.

Bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkürlerimizi sunarız. Arabesk tarzda müzik sevenler için vazgeçilmesi oldukça zor olan kanallardan bir tanesidir. Bu frekansta kendinize ait bir şeyler mutlaka bulacaksınız. Hayatı gereğinden fazla ciddiye alanların oldukça rahatlayıp gevşediği kanala sizde vaktinizi ayırarak kendinize bi iyilik yapabilirsiniz. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer değerli kanalımız olan Radyo 03’ü de dinlemenizi tavsiye ediyoruz.

Radyo Z Frekans Bilgileri

Boğazlıyan Fm 101.4 Frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. Radyo Z Dinlemenin bir diğer yolu da radyo kanalını internet üzerinden online dinlemektir.

Radyo Z İletişim Bilgileri

Radyo Kanalı İletişim Bilgileri mevcut değildir.Elimize ulaştığı takdirde sayfamız güncellenecektir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!