Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Kürtçe » Radyo Zergan

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Zergan

Radyo Zergan

Radyo Zergan

Radyo Zergan

Zergan Fm Hakkında Bilgiler
Radyo Zergan Mardin sınırları içerisinde tüm Dünya’ya uzanan yöresel halk türküleri slow ve kürtçe şarkıları ile dinleyenlerine hizmet veren bir radyo istasyonudur. Zergan Fm hem karasal bazda hemde online olarak dinleyicilerine 24 saat kesintisiz şekilde hizmet vermektedir. Radyo kanalı kendini şu sözlerle ifade etmiştir:” Radyo Zergan sahip olduğu 4 anten destekli 1000 watt verici ile Mardin ilinin ve ilçelerinin büyük bölümüne yayınlarını kesintisiz olarak ulaştırmaktadır.

Zergan Fm‘in Reklam verenlere karşı olan sorumluluğu sebebiyle reklam verene ait reklamlar en uygun bir şekilde yayına verilmektedir. Reklam kuşakları içerisinde reklamların kaybolmasına kattiyen izin vermez. Reklamların dinleyicilerin zihninde kolay bir şekilde yer alması için asla uzun reklam kuşaklarına yer vermemektedir. Reklamlar DJ müdahalesi olmaksızın Radyomatik otomasyon programlarımız aracılığıyla belirtilen saatlerde ve tarihlerde otomatik olarak yayına girmektedir.

Zergan Radyo 24 saat boyunca kesintisiz yayın kaydıyla hizmet vermektedir. Gerek RTÜK gerekse reklam verenlerin talebi doğrultusunda yayınlara ait kayıt kopyası kendilerine verilmektedir.
Her dilden yaptığı yayınla kısa sürede bölgenin en tanınmış ve en sevilen radyosu konumuna gelen istasyon, sadece yerel halka hizmet etmekle kalmayarak, dünyaya açılmıştır. Sizlerde alanında başarılı bu radyo istasyonunu sitemiz radyodinlesem.net farkıyla dilediğiniz her yerden dinleyebilirsiniz. Ayrıca kürtçe radyolar kategorimizi ziyaret ederek aynı türde bir çok radyo istasyonunuda sorunsuz dinleyebilirsiniz.

Radyo Zergan

Zergan Fm Frekans Bilgileri Nedir ?
Mardin: 106.0 frekansını takip ederek istasyonu canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Zergan

Zergan Fm İletişim Bilgileri Nedir ?
Mardin Caddesi cumhuriyet mahallesi barış 3 Apt. Altı
Kızıltepe
Mardin
47100
Türkiye
Telefon:
0482 312 74 50
Faks:
0482 312 74 50
Cep Telefonu:
0544 415 37 07

İletişim Adresleri ve Frekansları!