Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Zeytin

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Zeytin

Radyo Zeytin

Radyo Zeytin

Radyo Zeytin Hakkında Bilgiler

Radyo Zeytin, bir internet radyosudur. Radyo kanalı, Balıkesir ili üzerinden online radyoculuk yapmaktadır. Kanalın, yerel ya da ulusal bir yayın frekansı yoktur.
Türkçe pop ve Türkçe slow şarkılar başta olmak üzere en hit Türkçe şarkıları çalan kanal, başarılı bir internet radyosu olarak faaliyet göstermektedir.

İnternetin alan ve zaman tanımayan yapısı ile her geçen gün hızlı bir yükseliş gösteren Radyo Zeytin, online radyoculuğun sunduğu masrafsız yayıncılıklar sayesinde bu alanda iyi bir konum elde etmeyi başarıyor.
Türkçe müziğin en güzel örneklerini dinleyenlerine sunan Radyo Zeytin, güncel bir müzik arşivine sahip. Radyo kanalı, birbirinden hit şarkıları en çok dinlenen Türkçe pop müzik eserlerini günün her saati dinleyicilerinin kulağına taşıyor.
Özellikle genç kuşağa hitap eden hit parçaları çalan bu enerjisi tavan radyo, online radyoculukta alanında yeni ve dinamik bir radyo kanalı olmasının yanında kısa sürede tanınmış ve sevilmiştir. Radyo kanalı sadece genç kuşağa değil, Türkçe pop müzik ve Türkçe slow müzik seven her dinleyiciye seslenmektedir.

Radyo Zeytin gibi Türkçe pop ve Türkçe slow severlerin bir başka radyosu olarak sektörde yer alan Radyo Xp’ de en sevilen ve en hit müzik eserlerini çalan bir radyo kanalıdır. Radyo Xp de internetin nimetlerinden faydalanan bir radyo kanalıdır. Online radyoculuk sektöründe yeni ve yenilikçi bir radyo kanalıdır. Sadece Türkçe pop müzik yayınları yapmakla yetinmeyen bu kanal aynı zamanda yabancı müzik eserlerini de çalmaktadır. En hit yabancı pop müzikleri dinleyebileceğiniz internetin en sevilen yeni radyo kanallarında Radyo Xp’ de keyifli dakikalar her an siz değerli dinleyicileri ile buluşuyor.

Canlı radyo yayıncılığı sayesinde internet üzerinden yer ve zaman kaygısı olmadan yayınlar gerçekleştiren bu iki kanala sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Gün boyu kesintisiz canlı müzik dinleme olanağı sayesinde her zaman keyifli dakikalar yaşayacağınız bu iki internet radyosundan vazgeçemeyeceksiniz. Hem Radyo Zeytin’ e hem de Radyo Xp’ ye dilediğiniz an internet sitemiz üzerinden erişebilir, radyo kanallarına ilişkin görüşlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Zeytin Frekans Bilgileri

Radyo kanalı internet üzerinden online yayın yapmaktadır. Radyoyu buradan canlı ve online dinleyebilirsiniz.

Radyo Zeytin İletişim Bilgileri

İznik/Bursa
[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!