Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyoksit

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyoksit

radyoksit

radyoksit

Radyoksit Hakkında Bilgiler

Radyoksit Aralık 2012 yılında faliyete girmiş bir radyo kanalıdır. Günümüze dek başarılı bir şekilde gelen radyo kanalı, kar amacı gütmeyen ender radyolardandır. Güncel yabancı şarkılar ile dinleyenlerine hizmet veren radyo, kesintisiz yayını ilede dikkat çekmektedir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve dinleyenlerine herdaim son teknoloji ile hizmet veren Radyoksit başarılarına başarı katmaya devam etmektedir. Birden fazla türde hizmet vermesi radyo kanalını diğer yabancı radyolardan ayıran en önemli özelliklerin başında gelmektedir. Yabancı dalda radyo kanallarının son zamanlarda ardı ardına açılması ve bu kategoriyi zora sokan etmenlerin başında gelmektedir.

Reklam pastasından bir dilim pay edinmek isteyen radyo kanallarıda dinleyenlerine ayrıcalık tanımak ve bu pastadaki diliminden almak için vargüçleri ile çalışmalarını ilerleterek bu kategorinin tabiri caizse kızışmasına neden olmuştur. Radyoksit ise diğer yabancı radyolarından sıyrılarak farkını ve tarzını belirginleştirmiş ve birçok radyo kanalından sıyrılmıştır. Sizlerde bu başarılı yabancı radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve kesintisiz dinleyerek sevdikleriniz ile sosyal medya araçları üzerinden paylaşabilirsiniz.

Radyoksit Frekans Bilgileri

Radyo kanalı karasal yayına sahip değildir. Dinleyenlerine internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

Radyoksit İletişim Bilgileri

0850 302 28 53

İletişim Adresleri ve Frekansları!