Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Rengin Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Rengin Fm

Rengin Fm

Rengin Fm

Rengin Fm Hakkında Bilgileri

Rengin Fm, 91.3 Mhz yayın frekansı ile Mardin ili üzerinden radyo yayınları yapmaktadır. Radyo kanalı özgün tarzda Kürtçe müzik şarkılar çalan bir yerel radyo kanalıdır. Radyo kanalı, Mezopotamya’ nın tüm renklerini başta ülkemiz olmak üzere tüm Dünya’ ya aktaran bir radyo kanalıdır.
Genç ve dinamik bir radyo kanalı olma özelliği taşıyan Radyo Rengin Fm, dinleyenlerinden aldığı destek ile günden güne büyüyen özel bir radyo kanalıdır. Mardinli halkın güne ve gündeme dair haber almak için sık sık dinlediği radyo kanalı, objektif yayınları ile sevilen ve en çok tercih edilen bir radyo kanalıdır.

Pazartesi gününden Pazar gününe haftanın her günü; 7 gün 24 saat faaliyet veren Rengin Fm, bu özelliği sayesinden dinleyenlerinden kopmadan, dinleyicileri ile her an her dakika aktif bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor.
“Sizin Renginiz, Bizim Rengimiz” sloganını kullanan Mardinlinin sevilen radyosu Radyo Rengin Fm, genç ekibi ile yürüttüğü çalışmalar sayesinde Kürtçe radyo yayınları yapan yerel radyo kanallar arasında oldukça büyük başarılar elde etmiş ve her an büyük gelişmeler kaydeden bir radyo kanalıdır.

Twitter ve internet sitesi üzerinden gün boyu dinleyenlerinden gelen istekler doğrultusunda yayınlar yapan Rengin Fm, dinleyicilerinin istekleri doğrultusunda yürüttüğü yayınlar sayesinde büyük beğeni topluyor.
Mardinli’ nin radyosu Radyo Rengin Fm ile eş değer kategoride yayınlar gerçekleştiren bir başka radyo kanalı da Radyo Kurd Fm’ dir. Radyo Kurd Fm, 11 Şubat 2010 yılında yayın yaşamına başlamış bir Kürtçe müzik radyosudur. Radyo Kurd Fm karasal yayın ağı mevcut olmayan bir radyo kanalıdır. Bu kanal sadece online olarak faaliyet göstermektedir. Rengin Fm gibi Radyo Dicle Fm de dinleyicilerinden gelen istekler doğrultusunda yayın akışı benimseyen bir radyo kanalıdır.

Online radyo dinleme olanağı sayesinde internet üzerinden canlı olarak dinlenebilen bu iki kanalı dilediğiniz an takip edebilir, radyo kanalına ilişkin görüşlerinizi bizlere yazabilir. Gün boyunca dolu dolu yayın içeriklerine ve keyif dolu dakikalara erişebileceğiniz bu kanalda keyifli dakikalar geçirmeniz dilediği ile.

Rengin Fm Frekans Bilgileri

Mardin ili üzerinden 91.3 Fm frekansını takip ederek Radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Rengin Fm İletişim Bilgileri

Adres: Hükümet Cad. Şeyhmusoğulları İş Merkezi Kat:7 No:62 Kızıltepe MARDİN
e-Posta: [email protected]
Telefon: 0482 312 0005

İletişim Adresleri ve Frekansları!