Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Renk Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Renk Fm

Renk Fm

Renk Fm

Renk Fm Hakkında Bilgiler

Renk Fm, Osmaniye ili üzerinde yayın yapan bir bölgesel radyo kanalıdır. Kanal dinleyenlerine karışık türde şarkılar çalmaktadır. Karışık radyolar dalında yayın yapan kanal, bu alanda oldukça iddaalı bir şekilde dinleyenlerine hizmet vermektedir.

Radyo kanalının yayın akışını; Türkçe pop, Türkçe slow ve yer yer Yöresel Halk Türküleri oluşturmaktadır. Fakat kanal Türkçe pop ağırlıkta şarkılara yayın akışında daha çok yer vermektedir. Osmaniye gibi şirin ve küçük bir ilin sevilen ve sayılan radyo kanalı dinleyenlerine uzun yıllardan buyana hizmet vermekte ve Osmaniye’nin gözde radyo kanallarından biri olma başarısını elinde bulundurmaktadır.

Radyo kanalı birçok radyo kanalının aksine, dinleyenlerine doğrudan reklam amacı güden ve dinleyenlerine sözsüz alandan daha çok sözlü alana yer veren bir politika dışında bir politikaya sahip yapısı ile birçok radyo kuruluşuna örnek olmaktadır. Bölgesel radyo kanallarının kendi sınırları içerisinde rakip radyolar ile dinleyici kitlesi yarışında oldukça profesyonel çalışmalara imza atıldığı gözlenmektedir.

Bu radyo kanallarına verilen ekonomik desteğin ve sponsorluk çalışmalarının doğru ve itibarlı bir şekilde yürütülmesi neticesinde şüphesiz radyolar, birçok ulusal yayın yapan radyo kanallarının elde edemediği başarıyı elde edeceklerdir. Osmaniye Renk Fm’de bu başarıyı elde edebilecek potansiyele sahip ender radyo kanallarının başında yer almaktadır. Şimdilik kendi yağında kavrulan radyo kanalı, dinleyenlerine mp3 kalitesinde yayın hizmeti vermektedir.

Her geçen gün dinleyici sayısında artış yakalayan ve daimi olarak dinleyenlerine hizmet veren bu kanal başarıyı hak eden ender radyolardandır. Teknolojiyide yakında takip eden bu radyo kanalına yayın yaşamında başarılar diler. Daha önce bu sevimli radyo kanalını dinleyemeyen dinleyicilerimize ise Osmaniye Renk Fm’i öneririz. Aynı kategoride yayın yapan radyolarımızı dinlemek için “karışık radyolar” adlı kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Renk Fm Frekans Bilgileri

Osmaniye üzerinden 96.3 frekansını takip etmeniz halinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Renk Fm İletişim Bilgileri

Adres: İSTİKLAL MAH.ATATÜRK CAD. NO: 149 OSMANİYE
Telefon: 0328 812 35 34
Fax: 0328 812 05 05
E-mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!