Buradasınız: Anasayfa » Rock » Rock On Air

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Rock On Air

Rock On Air

Rock On Air

Rock On Air

Rock On Air, 2006 yılında gözlerini Dünyaya açtığında internet üzerinden radyo dinlemek yeni yeni popüleritesini arttırmaktaydı… Fakat teknik aksaklıklar sebebi ile radyo kanalı yayın yaşamına belli bir müddet ara vermek zorunda kaldı. Takvimler 2008 yılını gösterdiğinde ise radyo kanalı, tabiricaizse bomba gibi bir hızla yayın yaşamına tekrardan başlamıştır. Daha dinamik ve daha çalışkan bir yapı ile dinleyenlerinin karşısına çıkan Rock On Air, aynı istikrar ile günümüze dek gelmeyi bilmiştir.

Radyo kanalı yayın akışında Türkçe rock ve yer yer yabancı rock şarkılar çalmaktadır. Tüm rock müzik severlerin büyük ilgi ile dinleyip tavsiye ettiği bu radyo kanalı haftanın hergünü ve hersaati kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Radyo top10 ve top20 listeleri ile en fazla dinlenilen ve rağbet gören şarkıları sıralamakta ve dinleyenlerine sunmaktadır. Sizlerde sevdiğiniz şarkıları top10 ve top20 listesine sokabilirsiniz. Radyo kanalını dinlemek için ise radyo sitemiz radyodinlesem.net’u takip etmeniz yeterlidir.

Rock On Air Frekans Bilgileri

İnternet üzerinden yayın yapan radyo kanalı frekans adresine sahip değildir. Dinleyenlerininde büyük beklentiler içerisinde frekans adresi edinmesini beklediği radyo, umarız bu beklentileri yerine getirerek dinleyecilerini mutlu kılar.

Rock On Air İletişim Bilgileri

Kurumsal iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.
RT Productions adına sahibi:
Mert GÜNER
Genel Yayın Yönetmeni:
Mert GÜNER
Program Koordinatörleri:
Can ARABACIOĞLU
E-mail Adresi:
[email protected]
Tüm rock müzik severlerin büyük hayranlıkla takip ettiği Rock On Air‘i buradan canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!