Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Roj Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Roj Radyo

Roj Radyo

Roj Radyo

Roj Radyo Hakkında Bilgiler

Roj Radyo, internet üzerinden radyo yayıncılığı gerçekleştiren bir internet radyosudur. Kanal, Kürtçe müzik yayınları ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.
Karasal yayın ağı olmayan radyo kanalı sadece internet bazlı olmasına karşın büyük bir dinleyici kitlesine seslenmektedir. Kürtçe müziğin en sevilen ve en beğenilen kanalları arasında yer alan roj Radyo, Kürtçe müziği en güçlü yorumculardan yüksek kalitede müzik yayınları sayesinde dinleyenlerine taşımaktadır.

Yasal düzenlemeler ile etkinliği daha çok artan Kürtçe radyolar ve Kürtçe tv kanalları, Kürtçe yayınlara erişmek isteyen dinleyici ve izleyiciler tarafından oldukça rağbet gösterilen bir konumda yer alıyor.
Ülkemizin geniş yelpazeli etkin yapısı bakımından oldukça fazla sayıda Kürt vatandaşının yaşadığı bir ülke olması, Kürtçe’ yi unutmak istemeyen insanların varlığı gibi sebepler ile her an her dakika bir başka radyo ve tv kanalının kurulup faaliyete geçirildiği günümüzde Roj Radyo da bu arenada kendine yer bulmuş sayılı ve kaliteli kanallar arasında geliyor.
Roj Radyo, gün boyu yayınladığı içerikler sayesinde dinleyenlerine hem bir müzik ziyafeti çekiyor hem de onlara tarafsız, ilkeli, dürüst haberler veriyor.

Günün her saati yayın yapan Kürtçe müziğin radyosuna internet ağının olduğu her yerden erişim mümkün. Tek tuş ile Dünya’ nın her yerinden kolaylıkla dinlenebilen bu özgün içerikli kanal; ülkemizde en çok Doğu Anadolu Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesin’ den dinleniyor. Bu bölgede yaşan Kürt vatandaşlarımızın diğer bölgelere oranla daha fazla sayıda yer ediyor olması radyo kanalının bu iki bölgeden daha çok takip edilmesi sonucunu doğruyor.

Roj Radyo gibi Kürtçe müzik dalında radyo yayıncılığı gerçekleştiren bir başka radyo kanalı da Kurd Fm’dir. Kurd Fm’ de online arenadan Kürtçe müzikler çalan, Kürt kültür ve geleneklerini yansıtan yayınlar gerçekleştiren, Kürt vatandaşlarımıza güne ve gündeme dair Kürtçe haberler veren özgün bir radyo kanalıdır. RTÜK ‘ün farklı dillerde yayın yapmaya olanak sağlayan düzenlemesi ile Şubat 2010’ da kurulan radyo kanalı etkinliği koruyan seçkin bir internet radyosudur
Canlı radyo dinleme imkanı sunan internet vasıtası ile sizler de bu iki özgün Kürtçe radyo kanalını sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz takip edebilir, siteye ve radyo kanallarına ilişkin görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Roj Radyo Frekans Bilgileri

Radyo frekans ağına sahip değildir. Dinleyenlerine internet üzerinden online hizmet verir. https://radyodinlesem.net/roj-radyo/ bağlantı adresi üzerinden dilediğiniz heryerden Roj Radyo’yu online dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!