Buradasınız: Anasayfa » Slow » Yabancı » Romantik Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Romantik Radyo

Romantik Radyo

Romantik Radyo

Romantik Radyo

Romantik Radyo, 1993 yılında İzmir’de yayın yaşamaına merhaba demiştir. 10 senedir aralıksız olarak yayın yapan radyo kanalı, yayın akışında yabancı slow şarkılar çalmaktadır. Kurulduğu yıldan buyana, yayın çizgisinden kopmayan ve ödün vermeyen radyo kanalı başarılı bir şekilde günümüze kadar gelmiştir. Romantik Radyo 2004 yılında RAYAD tarafından ” İzmir’in en çok dinlenen yabancı müzik radyo kanalı ” ödülünü almaya layık görülmüştür. Birçok kez el değiştiren radyo kanalı şuan Çalık Holding bünyesinde faliyet göstermektedir.

Yabancı slow şarkı dinlemek isteyenlerin, sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde dinleyebileceği bu radyo kanalı haftanın her günü 24 saat yayın yapmaktadır. Reklamlardan bıkmış olan radyo dinleyicilerinin vazgeçilmez radyosu Romantik Türk, aşka dair herşeyi içinde barındırmaktadır. Sizlerde bu mükemmel radyo kanalını dinlemek ve sevdikleriniz ile paylaşmak için ne duruyorsunuz.

Romantik Radyo Frekans Bilgileri

101.0 frekansı üzerinden İzmir ve çevrelerinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. İzmir’den uzakta olan radyo dinleyicileri, radyo kanalını internet üzerinden gerek bilgisayar gerek cep telefonlarından veya tabletlerinden online olarak dinleyebilirler.

Romantik Radyo İletişim Bilgileri

Turkuvaz İzmir Gazete Dergi Basım Yayım A.Ş.
Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 Çankaya 35210
Tel: 0 232 441 50 00
Fax: 0 232 446 42 22
[email protected]
Radyo kanalının resmi internet sayfası: www.romantikradyo.com.tr
Aşka, sevgiye, müziğe dair herşeyi bu radyo kanalında bulacak ve kesinitiz radyo dinlemenin hazzı ile keyifli dakikalar geçireceksiniz. Romantik Radyo yayın akışına tüm hızı ile devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!