Buradasınız: Anasayfa » Slow » Romantik Ses

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Romantik Ses

Romantik Ses

Romantik Ses

Romantik Ses

Romantik Ses, en güncel en popüler slow şarkılara yayın akışı içerisinde yer veren bir radyo kanalıdır. Radyo merkezi Sakarya’dadır. Ve radyo Sakarya ili üzerinden sesini tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Bu şirin ve küçük ilin başarılı radyo kanalı başta Sakarya’da büyük bir yankı uyandırmış ve beraberinde tüm Türkiye ve Dünya’ya açılmıştır. En romantik slow şarkıların yer aldığı radyo kanalı, birbirinden güzel şarkıları ile dinleyenlerini kendine bağlanmıştır. Slow radyo dinlemeyi seven herkesin bıkmadan dinlediği bu radyo kanalını ister frekans adresinden ister internet üzerinden online olarak takip edebilirsiniz. Romantik Ses dinlemenin birçok alternatifi olduğu gibi, dinleyenleri üzerinde de birçok yararı vardır. İnsan ruhunu rahatladan ve dinleyenlerine pozitif enerji veren bu radyo kanalı, aynı hız ve aynı çizgisi ile yoluna devam etmektedir.

Romantik Ses Frekans Bilgileri

Radyo 92.7 frekansından tüm Sakarya’da canlı dinlenebilir. Başka bir frekans adresine sahip olmayan radyo kanalı, internet üzerinden ise tüm Dünya’dan online olarak dinlenebilmektedir. Ayrıca istek şarkılarınızı internet üzerinden radyo kanalına ulaştırabilirsiniz.

Romantik Ses İletişim Bilgileri

Kavaklar CaddesiErmanı iş hanı No:10 SAKARYA
0264 278 20 31
Güncel ve popüler romantik slow şarkılar çalan Radyo kanalına yukarıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Aşk şarkılarını ve güncel slow şarkılarını Romantik Ses’de dinleyebilir sevdikleriniz ile paylaşabilirsiiniz

İletişim Adresleri ve Frekansları!