Buradasınız: Anasayfa » Slow » Romantik Türk

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Romantik Türk

Romantik Tük

Romantik Tük

Romantik Türk

Romantik Türk, 14 Şubat 2005 yılında yayın yaşamına adım atmıştır. Radyo isminin tescillenmesi süresi zarfında, Polat Fm adı altında yayın yaşamını sürdürmüştür. Radyo yayın akışında Türkçe Pop, Nostalji ve Alternatif Rock şarkılar çalmaktadır. Ve radyo kanalının yayın akışını kapsayan oranları ise şöyledir; %60 Pop, %30 Nostalji, %10 Alternatif Rock şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı, popüler müzik olarak adlandırılani, albümlerin en iyi şarkılarına ve 1960 yılında buyana varolan tüm şarkılara yayın akışı içerisinde yer vermektedir. Romantik Türk, bunun yanısıra türk örf, adet ve gelenek göreneklerini dikkate alarak güzel türkçe adı altında programlarında titiz bir çalışma yürütmektedir. Romantik Fm, bu çalışmanın ve titizliğin karşılığını ise dinleyenlerinden gelen yoğun talepler ile almaktadır. Aşk şarkılarına gönül vermiş ve slow müzikle ile yatıp kalkan herkesin rahatlıkla, sorunsuz bir şekilde dinleyebileceği bir radyo kanalıdır.

Romantik Türk Frekans Bilgileri

Radyo 103.4 frekansı üzerinden canlı yayın yapmaktadır. Şimdilik 1 tane frekans adresine sahip olan radyo kanalı, ilerleyen tarihlerde karasal yayın ağını genişletecek ve siz değerli dinleyenlerine Türkiye’nin heryerinde keyifli bir radyo dinleme imkanı sunacaktır. Ayrıca Romantik Türk‘ü internet üzerinden online olarak dinleyebilir, şarkıları paylaşabilirsiniz.

Romantik Türk İletişim Bilgileri

Adres: 1583 / 2 Sok. No: 6 / C B-Blok Kat: 2 D: 8 Manavkuyu-İZMİR
Telefon: 0232 461 62 72 – 0232 435 85 77
Faks: 0232 461 68 25
E-Mail: [email protected]
Radyo istasyonuna yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ederek ulaşabilirsiniz. Aşk şarkılarını canlı canlı dinlemek ve muhteşem bir şekilde radyo dinlemenin keyfini sürmek için Romantik Türk dinlemeye ve takip etmeye devam ediniz

İletişim Adresleri ve Frekansları!