Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Samsun Tutku Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Samsun Tutku Fm

Samsun Tutku Fm

Samsun Tutku Fm

Samsun Tutku Fm

Samsun Tuku Fm, radyo dinleyenlerin büyük bir tutku ile dinlediği bir radyo kanalıdır. Arabesk fantazi müzik dalında ün yapmış yayın akışını süsleyen şarkıları, yediden yetmişe herkesimin dinleyebileceği ve dinledikçe büyük bir haz alacağı bir radyo kanalıdır. Arabesk radyoları kategorisinde gerek Karadeniz Bölgesi gerek tüm Türkiye genelinde önemli bir yere sahiptir. Radyo kurulduğu yıldan günümüze dek yayıncılık ilkesinden ödün vermemiş, çizdiği yolda emin adımlar ile dinleyenlere tarafsız saygılı ve kaliteli programlar hazırlamıştır. Samsun Tutku Fm, belirlediği bu ilkeleri ise herdaim aksatmadan uygulamış ve başarıyıda arkasında getirmiştir. Radyo kanalının yayın ilkeleri ise şöyledir;
* Temel ilkeleri çerçevesinde toplumun tamamını kapsayan bir yayın çizgisini benimser.
* Başta demokrasi ve insan hakları olmak üzere, insanlığın evrensel değerlerini, barışı, çok sesliliği, farklılıklara ve farkında olmayı saygıyı savunur. Dinler, milletler, topluluklar arasında nefreti, düşmanlığı körükleyici yayından daima kaçınır.
* Bilgilendirici, eğitici, meşru çerçeve içinde eğlendirici yayınlar yapmayı; her konuda doğruyu, güzeli, iyiyi, olumluyu, iyi örnekleri sunmayı amaçlar.
* Kişileri olumsuz yönde etkileyici ve bezginlik içeren yayın yapmaktan kaçınır.

Samsun Tutku Fm Frekans Bilgileri

105.0 frekans adresi üzerinden Samsun ve çevrelerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Radyo kanalının başka bir frekans adresi mevcut değildir. Radyo, karasal yayın ağını genişlettiği takdirde gerekli bilgiler sitemize eklenecektir.

Samsun Tutku Fm İletişim Bilgileri

ADRES: ULUGAZİ MAH.İSTİKLAL CAD.NO-54/6 İLKADIM/SAMSUN
Tel :(0362) 431 64 84
Gsm :(0533) 770 23 49 (Reklam bilgi)
[email protected]
Radyo resmi internet sayfası: https://www.samsuntutkufm.com/
İletişim bilgileri yukarıda verilen Samsun Tutku Fm’e önerilerinizi, şikayetlerinizi yukarıdaki bilgilerden iletebilirsiniz. Samsun Tutku Fm Karadeniz bölgesinin atan kalbi

İletişim Adresleri ve Frekansları!