Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Sancak Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Sancak Fm

Sancak Fm

Sancak Fm

Sancak Fm Hakkında Bilgiler

Sancak Fm, Bursa’ da doğmuş ve yayın yaşamına Bursa ili üzerinden devam eden bir radyo kanalıdır. Bu kanal, yerel bir radyo kanalı olarak radyo yayıncılıkları yapan bir radyo kanalıdır. 88.3 Mhz yayın frekansı ile dinleyenlerine seslenen bu kanal, birbirinden eşsiz türküleri siz değerli dinleyicileri ile buluşturuyor.

Günün her saati gerek yayın frekansı ile gerek internet kanallı olarak yayınlar yapan Bursa’nın bu sevilen kanalı en güzel türkü örneklerini çalan bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor. Arif Sağ, Aşık Mahsuni Şerif, Neşet Ertaş gibi türkülerin ustası pek çok sanatçıyı gün boyunca kulağınıza getiren Sancak Fm, kültürümüzün en güzel örneklerinden ezgilerle ayakta duran bir radyo kanalı konumunda yer alıyor.
Kültürümüzün en güzel örneklerinden sayılan türküleri, en sevilen ve en çok dinlenen usta seslerden harmanlayıp yayın akışı içerisine dahil eden Bursa’ nın türkülere gönül vermiş radyosu, kültürümüzün bu en nadide örneklerinden dinleyenlere sunduğu içerikler ile en sevilen türkü radyoları arasında yer alıyor.

Canlı radyo dinleme olanağı sayesinde internet üzerinden de dinlenebilen Sancak Fm, bu yönüyle sadece Bursalı dinleyenlerine hitap etmekle kalmıyor, Dünya’ nın her yerinden Türkü sever her kese seslenmeyi başarıyor.
En sevilen türküleri en iyi ustalardan, en son teknolojik alt yapı ile dinleyenlerine sunan bu yerel radyo kanalı, başarılı bir radyoculuk serüveni güdüyor.

Sancak Fm gibi Türkülere gönül vermiş bir başka radyo kanlı da Adana Türkü Fm’dir. Bu radyo kanalı da türküler ile beslenen, kültürümüzün en güzel eserlerinden türküler ayakta durmaya çalışan bir radyo kanalıdır. Radyo, 102.7 Mhz yayın frekansı ile Adana ili ve Adana çevresindeki illere seslenmektedir. Bu radyo kanalı da sadece yerel olarak yayınlarlar yapmaktadır. İnternet kanallı yayıncılıklar yapan bu iki radyo kanalı, internetin tüm Dünya’ yı kapsayan yapısı sayesinde seslerini sadece doğdukları bölgeye değil tüm Dünya’ ya seslenmeyi başarabiliyor.
En güzel türkü örneklerini, her gün, kesintisiz olarak dinleyicilerine sunan bu iki radyo kanalına internet ağının olduğu her yerden sitemiz üzerinden erişebilir ve türküler ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Keyifli dinlemler.

Sancak Fm Frekans Bilgileri

88.3 frekansını takip ederek Bursa üzerinden Radyo Sancak Fm’i dinleyebilirsiniz.

Sancak Fm İletişim Bilgileri

Adres: Vatan Mah. 2. Vakit Sokak 2/2 Yıldırım / Bursa
Telefon: 4442416
E-Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!