Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Şefaatli Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Şefaatli Fm

Şefaatli Fm

Şefaatli Fm

Şefaatli Fm Hakkında Bilgiler

Şefaatli Fm, Yozgat sınırları içerisinde dinleyicileri ile karasal ağ üzerinden buluşmaktadır. Radyo kanalının internet üzerinden online yayınıda bulunmaktadır. İç Anadolu’nun sesini yansıtan radyo, yaptığı programları ile Anadolu’nun sesi olmaya devam etmektedir.

Anadolu’nun kültürünü yakında tanımak ve Anadolu’nun sıcak samimi şarkılarına eşlik etmek istiyorsanız Şefaatli Fm dinlemeye devam etmelisiniz. Radyo programcıları ile özenle hazırladığı şarkıları ve türküleri biz dinleyenlerinin dinletisine sunmaktadır. Hazırlanan yayın akışında ve programlarda kesinlikle siyasete yer verilmeden objektif bir şekilde biz dinleyenlere sunulmaktadır.

Anadoludaki birçok radyo kanalına örnek olacak nitelikte çalışan kanal, 24 saat kesintisiz müzik ziyafeti ilede birçok radyo kanalından ayrılmaktadır. Sizlerde evlerinize, iş yerlerinize, çalışma odanıza kısaca heryere Anadolu’nun kültürünü şarkılarını ve türkülerini taşımak istiyorsanız bizleri takip etmeniz yeterlidir.

Şefaatli Fm Frekans Bilgileri

94.8 frekansı üzerinden Yozgat ve çevrelerinde radyoyu canlı dinleyebilirsiniz. Online olarakda sitemiz üzerinden radyoyu takip edebilirsiniz.

Şefaatli Fm İletişim Bilgileri

Adres: Haci Bayram Karabulut Mah. Fatih caddesi. Çakıcı iş hanı kat.2 Şefaatli / Yozgat
Telefon: 0 354 564 1966
GSM: 0544 322 0666 – 0541 919 0066
E-mail: İ[email protected][email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!