Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Nostalji » Şehrin Sesi Nostalji

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Şehrin Sesi Nostalji

Şehrin Sesi Nostalji

Şehrin Sesi Nostalji

Şehrin Sesi Nostalji Hakkında

İnternet üzerinden dinleyenleri ile buluşan Şehrin Sesi Nostalji Radyosu 24 saat faal olarak hizmet veren bir radyo kanalıdır. Online yayınları ile dinleyenlerini geçmiş yıllara götüren ve dinleyenlerinin yüzünde küçükde olsa bir tebessüm bırakan bu radyo kanalı, kemikleşmiş dinleyici kitlesi ile son sürat hizmet vermeye devam etmektedir.

Son zamanlarda Nostalji şarkılarının popülerliğinin artması ile aynı kategoride yer alan radyo kanallarınında sayısında artış gözlemlenmektedir. Kendi payına düşeni alan Şehrin Sesi Nostalji radyosu bu payın hakkını dinleyenlerine fazlası ile vermektedir. Yayıncı kimliğinin ön planda olduğu bir yayın akışı güden radyo kanalı, önce dinleyici memnuniyeti kapsamında yayınlarını sürdürmektedir.

Geçmiş yıllarda gündeme damgasını vuran, gençliğinizi sizlere hatırlatacak olan ve şimdiki neslin duyamadığı şarkıları evlere iş yerlerine götürecek olan bu radyo kanalı online hizmeti ile yayın yapmaya devam etmektedir. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını sorunsuz dinleyebilirsiniz.
Aynı dalda hizmet veren Radyo 7 Nostalji‘yide buradan canlı dinleyebilirsiniz.

Şehrin Sesi Nostalji Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo sadece online olarak hizmet vermektedir.

Şehrin Sesi Nostalji İletişim Bilgileri

Adres: Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulv. Perla Vista Residence B Blok Kat:11 No:105 Beykent-Beylikdüzü/İSTANBUL
Telefon: +90 212 925 50 44
Email: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!