Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Semt Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Semt Fm

semt fm

semt fm

Semt Fm Hakkında Bilgiler

Semt Fm, internet vasıtası ile radyo yayınları gerçekleştiren bir internet radyosudur. 2014 yılında kurulan bu radyo kanalı özellikle Türkçe pop müzik ve Türkçe slow müzik tarzında yayınlar yapmaktadır. Karışık tarzda müzik eserleri çalan bu frekans, bu yönü sayesinde pek çok radyo sever dinleyiciye hitap eden bir radyo kanalı olmayı başarabilmiştir.

Türkçe müziğin en güzel ve en sevilen eserlerini internet üzerinden kesintisiz olarak günün her saati çalan bu kanal, kısa sürede sevilmiş ve internet üzerinde oldukça etkin bir kanal olmayı başarabilmiştir.
Mesut ile Sinek Valesi, Bünyamin ile Karışık Meyve Tadında Müzik, Radyocu Mert ile Mert’in Gezegeni, Emrah ile Haylaz Tayfalar, Hüso ile Alem Vakti radyo kanalının severek ve ilgi ile takip edilen radyo programları arasında yer alıyor. Genç ve dinamik radyocuları sayesinde her gecen gün daha da büyüyen Semt Fm internet vasıtası ile radyo dinlemeyi seven her kesime hitap eden yapısı sayesinde arkasına aldığı geniş dinleyici topluluğu ile beslenen nadir bir radyo kanalı olarak alanında yer ediyor.

Henüz yeni kurulan bir radyo kanalı olan “Semtin Sesi” Radyo Semt Fm, aslında amatör ama işini son derece profesyonel bir çizgide yürüten çalışanları sayesinde alanında uzun yıllar yer edecek bir internet bazlı radyo kanalı konumunda emin adımlar ile ilerliyor. Yeni ve eski birbirinden özel parçaları çalan bu kanal, eşsiz bir internet radyosu.

Online radyoculuğun yeni üyesi Radyo Semt Fm’ de gün boyu keyifli vakit geçirmek artık çok kolay. Tek tık ile Dünya’ nın her yerinden erişim imkanı bulunan bu radyo kanalına internet sitemiz üzerinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Karışık tarzda Türkçe müzik örneklerini gün boyu kesintisiz sunan sitemiz 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile siz değerli dinleyicilerine keyif dolu dakikalar vaad ediyor.

En güzel ve en özel Türkçe pop ve Türkçe slow şarkılar başta olmak üzere, Türkçe müziğin en sevilen örneklerini sevdiklerinize armağana etmek, onların yüzünü güldürmek için yapmanız gereken tek şey sitemiz radyodinlesem.net‘i ziyaret etmek. Ayrıca aynı türde yayın yapan Power Türk‘üde sayfamız üzerinden online dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Semt Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır.

İletişim Adresleri ve Frekansları!