Buradasınız: Anasayfa » Dini » Serhad Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Serhad Fm

Serhad Fm

Serhad Fm

Serhad Fm Hakkında Bilgiler

Serdah Fm, Van’ın en sevilen dini tematik radyo kanallarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan ender bir radyo kanalıdır. Kanal, 103.0 Mhz yayın frekansı ile yerel olarak radyoculuk faaliyeti göstermektedir. Dini sohbetler, ilahiler ve tasavvufi konularda dinleyenlerine kesintisiz ve bilgi verici bir yayın sunan bu seçkin kanal her geçen gün büyük bir yükseliş gösteriyor.
Ulusal yayın ağı mevcut olmayan Serhad Fm’ in internet üzerinden de dinlenebilmesi söz konusu. Radyo kanalının bu özelliği, onu yerel bir radyo kanalı olmanın ötesine taşıyor.

Kanal bu özelliği sayesinde sesini sadece Van halkına değil, internet kullanan tüm dini tematik yayınlar dinlemekten keyif alan dinleyicilerine duyuruyor. Radyo kanalı, internet erişimi sayesinde kesintisiz olarak radyoculuk faaliyeti vermektedir.
İslamiyet’i en güzel yönleri ile ele alan “ümmetin sesi” Pazartesi gününden Pazar gününe haftanın her günü dinleyenlerine eşsiz içerikler ile seslenmeyi başarıyor.

Twitter ve Facebook gibi sosyal mecra ürünlerini etkin kullanan Serhad Fm, bunun yayında Sms ile de dinleyenlerinden gelen istekleri değerlendiriyor. Dinleyicilerinin isteklerine son derece önem veren bu radyo kanalı, dinleyenleri ile iç içe bir radyo yayıncılığı gerçekleştiriyor. İnternet sitesi vasıtasıyla her gün yenilenen ve bilgilendirici içerikler sunan ayet, hadis ve sözler ile güncel yapı güdüyor. 103.0 Mhz yayın frekansı ile Van ili ve çevresine, internet ağı sayesinde de tüm Türkiye ve tüm Dünya’ ya yayınlar yapan bu kanal, dini yayınlar gerçekleştiren radyolar arasında en çok dinlenen yerel radyo kanalları arasında geliyor. Tıpkı Serhad Fm gibi yerel arenada dini tematik konular üzerinden yayın yapan bir başka radyo kanalı da Arkadaş Fm’ dir.

Arkadaş Fm’ de aynı kategoride kesintisiz olarak dini içerikler üreten bir radyo kanalıdır. Bu radyo kanalı, Isparta ili üzerinden yayınlar gerçekleştirmektedir. Yerel olarak yayınlar yapan radyo kanalı, ulusal yayın frekansına henüz sahip değildir. Canlı radyo dinleme imkanı sayesinde internet üzerinden kesintisiz ve sınırsız dinlenebilen bu radyo kanallarını dilediğiniz an sitemiz üzerinden takip edebilir, bizlere radyo yayınları hakkında görüş bildirebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Serhad Fm Frekans Bilgileri

103.0 Van üzerinden canlı dinlenebilir.

Serhad Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!