Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Sevtek Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Sevtek Fm

Sevtek Fm

Sevtek Fm

Sevtek Fm Hakkında Bilgiler

Sevtek Fm, Uşak ilinden yayın yapan yerel bir radyo kanaldır. 89.3 frekansı ile bölgesel olarak yayın yapmaktadır. 1994 yılından bu yana Uşak ili üzerinden yayın hayatını sürdürmektedir. Arabesk tarzda müzik yayını yapmaktadır. Sevtek Fm, zaman zaman yayın akışında slow tarza eserlere de yer vermektedir. Arabesk müziğin en sevilen ve en seçkin parçalarını aralıksız çalan bu kanal, Uşak halkının en çok dinlediği radyo kanalları arasında geliyor.

Arabesk tarzda en beğenilen parçaların kesintisiz dinleyenleri ile buluştuğu Sevtek Fm kalitesiyle, ulusal yayın ağına sahip pek çok radyo kanalına eşdeğer yayınlar yapılıyor. Radyonun çaldığı eşsiz damar parçalar, dinleyenlerin yüreklerine su serpiyor.

Sevtek Fm, günümüzde dinleyici kitlesinin son derece sınırlı olduğu Arabesk müzik tarzını hemen hemen herkesin seveceği parçalar çalarak dinleyiciler ile buluşturan bu kanal, unutulmaya yüz tutmuş parçaları da yayın akışına alarak sektördeki yerini hem koruyor, hem de sektörde seçkin bir konum elde ediyor. Dinleyici kitlesi son derece sınırlı olan Arabesk müziğin uzun yıllardır çalındığı bu yerel radyoda hayran kitlesi her geçen gün artıyor.

Pop ve Hip Hop parçaların daha fazla rağbette olduğu şu dönemde sadık dinleyici kitlesi sayesinde ayakta kalmayı başarabilen radyo, hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip.
Küreselleşmenin kültürleri öldürdüğü günümüzde özellikle belirli tarzda yayın yapan radyo kanalları büyük bir riskle karşı karşıya kalıyor.

Yöresel ya da sadece belli bir kesime hitap eden yapılardaki radyolar ise bu sorundan en çok etkilenen, etkilenebilecek olanlar arasında geliyor. Bu olumsuz ve tehlike arz eden duruma karşı sağlam irade ile ayakta duran Sevtek Fm’ i günün her anı, Uşak ili ve çevresinden 89.3 frekansı ile ve online yayın olanağı ile dinleyebilir istek ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Sevtek Fm Frekans Bilgileri

89.3 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Sevtek Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal bir iletişim bilgisi henüz yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!