Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Seydişehir Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Seydişehir Fm

Seydişehir Fm

Seydişehir Fm

Seydişehir Fm Hakkında Bilgiler

Seydişehir Fm, adından da anlaşılacağı üzere Konya’nın Seydişehir ilçesinde yayın yapmakta olan bir kanaldır. Konya radyoları arasında sivrilen kanal beraberinde önemli gelişmelere imza atmıştır. Dinleyenlerine yöresel halk türkülerin yanı sıra yer yer Türkçe pop ve slow şarkılar çalmaktadır. Birden fazla alanda yayın yapması radyo kanalının geniş bir kitleye hitap etmesine vesile olmuştur.

En güncel albümleri listesine taşıyan ve geçmiş yıllarda en çok dinlenilen şarkı ve türküleri yine listesinde barındıran kanal, dinleyenlerin hizmetine bu listeyi sunmaktadır. Dinlerken sıkılmayacağınız bir yayın akışına sahip olan Radyo Seydişehir Fm, aynı zamanda Konya gündeminide dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Gündemi sıcağı sıcağına takip etmek ve beraberinde güncel şarkıları sorunsuz bir şekilde dinlemek istiyorsanız sizlere tavsiye edebileceğimiz ender radyo kanallarının başında gelmektedir. Radyo kanalı bunlarlada yetinmeyip dinleyenlerine daha nasıl kaliteli bir hizmmet sunabilirim sorularına, cevabını yine kendi çizgisiyle verdiğini görmekteyiz. Öyleki mp3 kalitesindeki programları bu sözü doğrular niteliktedir.

Konya’nın ve başta Seydişehir’in Dünya’ya açılan sesi olan kanal temiz ve sorunsuz formatı ile bomba gibi bir hızla hizmet vermeye devam etmektedir. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Seydişehir Fm Frekans Bilgileri

Konya ili üzerinden 100.5 Fm frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Online olarak ise dilediğiniz heryerden radyo kanalını takip edebilirsiniz.

Seydişehir Fm İletişim Bilgileri

Radyo forum aracılığı ile iletişim alanında hizmet vermektedir. Seydişehir Fm’in resmi internet sayfasını ziyaret ettiğiniz takdirde radyo ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!