Buradasınız: Anasayfa » Dini » Seyr Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Seyr Fm

Seyr Fm

Seyr Fm

Seyr Fm Hakkında Bilgiler

İstanbul’da yer alan çok sayıdaki radyo kanalı arasında yaptığı yayınlar ve benzeri yayın yapan radyolara göre çok ciddi bir dinlenme oranına ulaşan Seyr FM her geçen gün biraz daha büyüyen dinleyici kitlesi sebebiyle ne kadar doğru bir yolda yürüdüğünü ispat etmektedir.

Dini ve tasavvufi konularda yayınları ile, bu alanda dinleyenlerini bilgilendiren, içlerini ferahlatan bir radyo kanalıdır ve son derece başarılı işlerin altına imzasını atmaktadır. “Yüreğinizin Sesi” sloganı ile yayın hayatlarına başladıklar günden bu yana, ilkeli yayıncılık ve manevi değerlere olan saygısı ile çalışmalarına devam eden bir radyo kanalı olarak, geniş bir kitlenin saygısını kazanmayı başarmıştır. Bünyesindeki önemli radyocular sayesinde de her geçen gün dinleyici sayısı artmakta olan bir radyodur.

Seyr FM 102.2 frekansını kullanmaktadır ve bu frekans kapsamı dışında kalan alanlarda da online olarak dinlenme imkanına sahiptir. Radyonun en çok beğenilen programlarından birisi olan “Gece Yürüyüşleri” Harun Yavuz YILMAZ tarafından her Cuma saatler 21:00’ı gösterdiğinde dinleyicisi ile buluşmakta ve gecenin sakin saatlerinde dinleyenlerin kalbine umut ışığı aşılamaktadır.

Prof. Dr. Cevat AKŞİT tarafından her Çarşamba saat 09:30’da yayına giren “Huzur Dersleri” programı dinleyenlerine önemli öğütler vermekte, dersler çıkartılacak olayları anlatmakta ve bir nebzede olsa insanları kötülükten uzak durmak ve iyilik yolunda adım atmak adına teşvik etmektedir.

Seyr Fm Frekans Bilgileri

İstanbul: 102.2 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden de radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Seyr Fm İletişim Bilgileri

Adres:
Kariye Mah. Uçbeyi Sok. No:7/2
Fatih
İstanbul
Türkiye

e-Posta: [email protected]
Telefon: (212) 635 83 95
Belgegeçer: (212) 531 48 04
Bilgi: SMS: SEYR yazıp bir boşluk bırakarak mesajınızı 3969′a gönderebilirsiniz.
Seyr Fm’i sorunsuz bir şekilde sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!