Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Sky Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Sky Radyo

Sky Radyo

Sky Radyo

Sky Radyo Hakkında Bilgiler

Sky Radyo, 2007 yılında Almanya’da kurulmuştur. Almanya’da yaşayan gurbetçilerimize tabiricaizse el ayak olan radyo kanalı Almanya’nın en çok dinlenilen radyoları arasında yerini almıştır. Formatında türkçe pop şarkılar olan radyo kanalı, en güncel en popüler şarkıları biz dinleyenlerine sunmaktadır.

Sadece türkçe müzikler ilede yetinmeyen radyo kanalı, Avrupa’nın önde gelen şarkıcılarının popüler şarkılarınada yayın akışında yer vermektedir. Birden fazla kategoriye sahip olması radyo kanalını cazip hale getirmiştir. Enerji dolu bir güne uyanmak ve günü aynı enerji ile tamamlamak isteyenler için birebir olan radyo kanalını internet üzerinden dilediğiniz her noktadan dinleyebilirsiniz.

Almanya’daki gurbetçilerimizin yanı sıra Dünya’nın birçok ülkesinde yaşayan vatandaşlarımızında yakından takip ettiği bu radyo kanalı, günbegün büyümektedir. Çizgisini bozmadan ilerleyen bu radyo kanalına, yayın yaşamında başarılar diler, başarılarının daim olmasını temenni ederiz.

Sky Radyo Frekans Bilgileri

Frekans adresi bulunmayan radyo, internet üzerinden hizmet vermektedir. İnternet bağlantısı edindiğiniz heryerden Sky Radyoyu online dinleyebilirsiniz.

Sky Radyo İletişim Bilgileri

Günther-Wagner-Allee 13 – 17
30177 Hannover / Germany
E-posta: [email protected]
Telefon: +49 5 11 84 90 91 82
Web: https://www.skyradyo.com
Bilgi: Nalan Akcan & Yıldız Serikaya

İletişim Adresleri ve Frekansları!