Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karadeniz » Slow Karadeniz Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Slow Karadeniz Fm

Slow Karadeniz Fm

Slow Karadeniz Fm

Slow Karadeniz Fm Hakkında Bilgiler

Slow Karadeniz Fm, tabiri caizse adı üstünde olan bir radyo kanalıdır. Radyo Karadeniz bölgesinin efsane şarkılarını; evlerimize misafir etmektedir. Karadeniz’in eşsiz kültürünü gelenek ve göreneklerini tanıyacak hissedeceksiniz.

Radyo geniş arşivi ile tüm Karadeniz şarkılarını bünyesinde barındırmaktadır. Yayın politikası dinleyici odaklı olan bu radyo kanalı dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yayın akışında yer vermektedir. Karasal bir yayın ağı olmamasına rağmen, internet üzerinden geniş bir dinleyici kitlesi edinmiştir. Radyo bu başarısını gerek reklamsız yayını gerek dinleyici odaklı yayın akışı gerekse kaliteli programcılarına bağlıdır.

Sizlerde birbirinden hareketli Karadeniz şarkılarını Slow Karadeniz Fm ile sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Slow Karadeniz Fm Frekans Bilgileri

Radyo’nun frekans adresi yoktur. Online olarak yyaın yaşamını ilerleten radyo kanalını, internet üzerinden dilediğiniz heryerden dinleyebilirsiniz. Radyo karasal yayın ağı edindiği takdirde siz değerli dinleyenlerimiz ile frekans adresini paylaşacağız.

Slow Karadeniz Fm İletişim Bilgileri

Adres: Rize
Telefon: 0535 605 605 51
Radyo kanalına yukarıdaki cep telefonu üzerinden ulaşabilir. İsek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
Karadeniz’in fırtınası Slow Karadeniz Fm 24 saat kesintisiz yayını ile biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!