Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Smk Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Smk Radyo

Smk Radyo

Smk Radyo

Smk Radyo Hakkında Bilgiler

Smk Radyo ( Sosyal Medya Kulübü Radyosu ) Sosyal Medya Kulübü 20 Nisan 2012 tarihinde hizmet vermeye başlamış ve 1 Mart 2014 tarihinde ise bünyesine , radyo ve tv gibi bir çok yeni fonksiyonu sisteme entegre etmiştir.

Radyo kanalı Türkiye’nin ve global sosyal medya haberlerinin nabzını tutan, eğitim, etkinlik, sinema, müzik ve kültür-sanat ve birçok alanda güncel haberi neredeyse dünya ile aynı anda biz dinleyenleri ile paylaşan bir gençlik platformudur. Daima yeniliğe açık ve daima yenilik peşinde koşan bir radyo kanalıdır.

Dinleyicisi el üstünde tutan ve dinleyicisinin istekleri doğrultusunda yayın akışına yön veren bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı canlı radyo dinleme keyfinin yanı sıra dinleyenlerini birçok dalda da aydınlatmakta ve dinleyenlerinin gündemden haberdar olmasını saplamaktadır. Keyif dolu dakikaları sizlerde kesintisiz bir şekilde yaşamak istiyorsanız sitemiz radyodinlesem.net’i takip etmeye devam ediniz.

Smk Radyo Frekans Bilgileri

Şuan karasal yayın üzerinden dinleyicisi ile buluşmayan sadece internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo Frekans adresi edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Smk Radyo İletişim Bilgileri

Tel: +90 216.327 0480
Barbaros Mah. Mustafa Pehlivan Sok. No:19/3
Koşuyolu Üsküdar/İstanbul
[email protected] [email protected]
Smk Radyo’ya yukarıdaki bilgiler çerçevesinde ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!