Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Soğuksu Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Soğuksu Fm

Soguksu Fm

Soguksu Fm

Soğuksu Fm

Soğuksu Fm, Ankara Kızılcıham üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo yayın yaşamına 1993 yılında adım atmıştır. Radyo kanalı dinleyenlerine yöresel halk türküleri ve Ankara oyun havaları çalmaktadır. Ayrıca radyo yayın akışını dinleyenlerinden gelen istek şarkılar doğrultusunda da şekillendirmektedir.
Kaliteli Dj’leri ile kendini daima yenileyen be tekrara düşmeyen bir yayın sunmaktadır. Dinlerken içinizin kıpır kıpır olacağı ve yerinizde duramayacağınız bu radyo kanalı ile keyifli dakikalar sizleri beklemektedir. Soğuksu Fm‘i radyodinlesem.net üzerinden canlı olarak dinleyebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan Radyo Seymen‘i ise yazıya tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Soğuksu Fm Frekans Bilgileri

106.0 frekansını takip ederek radyo kanalını Ankara Kızılcıhamam üzerinden ve çevrelerinden kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Frekans adresinden verim alamayan dinleyicileri ise, internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirler.

Soğuksu Fm İletişim Bilgileri

Kızılcahamam – ANKARA
e-Posta: [email protected]
Yukarıdaki e posta adresi üzerinden radyo ile irtibata geçebilirsiniz. İsteklerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Ankara Oyun Havalarının yeni adresi Soğuksu Fm tüm hızıyla yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!