Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Son Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Son Fm

Son Fm

Son Fm

Son Fm Hakkında Bilgiler

Son Fm temellerini Hollanda’da atmış olan bir internet radyosudur. Radyo sadece internet üzerinden online bir şekilde hizmet vermektedir. Yurtdışında olan vatandaşlarımızın sıklıkla ziyaret ettiği radyo kanalı gün geçtikçe ziyaretçi sayısınıda beraberinde arttırmaktadır. Radyo sevenlerine ve dinleyenlerine Türkçe pop şarkılar çalmaktadır.

Birden fazla kategoride yayın yapmayan sadece pop müzik severlere hitap eden radyo, tarafsız bir şekilde yayın hayatını sürdürmektedir. Radyo kanalı Hollanda tabanlı bir radyo olmasına rağmen Türkiye’de daha çok dinleyici kitlesi elde etmiştir. Özellikle son yıllarda online radyoculuğa olan ilginin artması ile birlikte, canlı radyo dinleyicileri online radyoya yönelmişlerdir.

Bu radyo kanallarının karasal ağ üzerinden yayın yapan radyolara nazaran daha çok tercih edilmesinin sebebi şüphesiz dilediğiniz heryerden dinlenebilmesidir. Bunun için tek yapmamız gereken ise, bir internet bağlantısı edinmektir. Android destekli cep telefonlarınızda, internetin olduğu heryerden, online radyo kanallarını sorunsuz dinleyebilirsiniz.

Son Fm’de internet radyoları arasında gözde bir kanaldır. Disiplinin azmin ve tarafsızlığın başarı öyküsü olan kanal, haftanın hergünü ve her saati kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Bu anlamda birçok online radyoya örnek olan bu kanalı radyodinlesem.net olarak tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Son Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo sadece internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

Son Fm İletişim Bilgileri

Adres: Linschotenstraat 32 3044 AW – Rotterdam
Telefon: +31(0)10 229 17 76
Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!