Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Soylu Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Soylu Fm

Soylu Fm

Soylu Fm

Soylu Fm Hakkında Bilgiler

Soylu Fm, 1995 yılından bu yana Kırklareli ilçesinden radyo yayıncılığı yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, 94.1 Mhz yayın frekansı ile yerel olarak faaliyeti göstermektedir. Radyo Soylu Fm, Türkçe pop müzik yayınları yapmaktadır. Güncel ve en sevilen Türkçe pop şarkılarını siz dinleyenlerine 7 gün 24 saat kesintisiz canlı radyo yayınları ile sunmaktadır.
Türkçe pop müziğin en seçkin örneklerine yer veren Kırklareli radyosu, kurulduğu günden bu yana radyoculuk alanında etkin bir konumda yer ediyor. Ulusal olarak yayın frekansı bulunmayan bu radyo kanalı, internet üzerinden yaptığı yayınlar sayesinde tüm ülkeye sesini duyurmayı başarıyor. Türkçe pop müzik severlerin alternatif radyo kanalları arasında yer alacak güzide kanallardan bu radyo, severek dinleyeceğiniz yerel bir radyo kanalı.

Radyo Soylu Fm gibi yerel yayınlar yapan bir başka radyo kanalı da Radyo Keşan Fm’ dir. Keşan Fm, 88.5 Mhz yayın frekansı ile yayıncılık yapan bir kanaldır. Radyo kanalı, Edirne’den yayınlar gerçekleştirmektedir. Edirnelinin çok sevdiği bu radyo kanalı, birbirinden güzel Türkçe pop müzik eserlerini çalan nadide bir radyo kanalıdır.
İnternet erişimi sayesinde sadece yerel bir radyo olmanın ötesine gitmeyi başaran bu iki eşsiz radyo kanalı, gelecek vaad eden radyoculuk anlayışları ile çok seviliyor. İnternet sayesinde Dünya’ nın her yerinden sadece tek tık ile dinlenebilme olanağı sayesinde tanınırlığını arttıran bu yerel radyolar, dinleyicilerinden aldıkları güçle her geçen gün daha da büyüyor.

En hit Türkçe pop müziklerin 7 gün 24 saat kesintisiz dinlenebildiği Soylu Fm’ de keyif dolu dakikalar siz değerli dinleyicilerin oluyor. En hit şarkılarla gün boyu enerjik dakikalar sunan radyo kanalı, gün boyu dinleyebileceğiz bir radyo kanalı.
Canlı radyoculuk yayınları sunan internet teknolojisi sayesinde her an her dakika kesintisiz dinleyebileceğiniz Türkçe pop’ un bu yerel kanalına sitemiz üzerinden erişebilir, radyo kanalın ait görüşleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Pop radyoları kategorisinden kolaylıkla bulacağınız Soylu Fm ile dolu dolu, enerjik, mutlu dakikalar sizleri bekliyor. Alternatif bir radyo kanalı olarak dinlemekten pişman olmayacağınız bu kanalı keyifle dinlemenizi diliyoruz.

Soylu Fm Frekans Bilgileri

94.1 Kırklareli

Soylu Fm İletişim Bilgileri

Atatürk Mahallesi 75. Sokak No: 25 Telefon 0288 512 82 00 Fax 0288 512 07 23

İletişim Adresleri ve Frekansları!