Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Standart Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Standart Fm

Standart Fm

Standart Fm

Standart Fm

Standart Fm, sadece internet üzerinden online olarak yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo Kaybedenler kulubü olarakda bilinmektedir. Yayın akışında ise yabancı ve klasik şarkılar çalmaktadır. Radyo kaliteli programcıları ile, geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Radyo dinleyicileri radyo kanalını sıkı bir takip altına almış yaşamlarına renk katmıştır. Klasik ve yabancı müzik tutkunları için önerebileceğimiz mükemmel bir radyo kanaldır. Kaybedenler Kulübü’nü canlı canlı dinlemek ve şarkılarına sevdikleriniz ile eşlik edip bu anı paylaşmak için radyo sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Standart Fm Frekans Bilgileri

Radyo’nun frekans adresi yoktur. Yayın akışını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Umarız bu başarılı radyo kanalı kısa süre zarfında karasal yayına geçer ve dinleyici sayısını arttırır ve dinleyenlerini sevindirir.

Standart Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalı hakkında detaylı bir iletişim bilgisi elimize ulaşmamıştır. Radyo kanalına ulaşmak için aşağıdaki bağlantı adresini takip edebilirsiniz.
https://www.standart.fm/
Radyo kanalı ile alakalı görüşlerinizi,önerilerinizi ve şikayetlerinizi bağlantı adresini takip ederek iletebilirsiniz. Kaybedenler Kulübü‘nün atan kalbi Standart Fm son sürat yayın akışına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!