Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Sultan Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Sultan Radyo

Sultan Radyo

Sultan Radyo

Sultan Radyo Hakkında Bilgiler

Sultan Radyo 1 Eylül 1993 yılında yayın hayatına başlamıştır. Radyo kanalı yayın hayatını K.maraş ili üzerinden sürdürmektedir. O yıllarda Kahramanmaraş ili üzerinde yayın yapan 13 adet radyo kanalı bulunmaktaydı. Fakat radyo dinleyicileri Sultan Radyo’yu seçerek diğer radyo kanallarından sıyrılmasına vesile olmuşlardır.

Kanal biz dinleyenlerine arabesk damar şarkıların yanı sıra yöresel halk türküleri ve yer yer slow şarkılar çalmaktadır. Büyük bir özen ile hazırlanan yayın akışında, sözlü alandan daha çok sözsüz alana yer verilerek biz dinleyenlere müzik ziyafeti sunmaktadır. Radyo kanalı, bir çok yerel sanatçının tanınmasına vesile oldu onların yolunu açarak seslerini duyurmada K.Maraş’ ta bir ilke imza atmıştır.

Kahramanmaraş üzerinde birçok kurum ve kuruluşada reklam bazında destek vererek bu kurum ve kuruluşların büyümesine fayda sağlamıştır. Her yönden gerek dinleyenlerine gerek K.maraş iline faydası dokunan bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Sultan Radyo Frekans Bilgileri

93.2 frekans adresi üzerinden Kahramanmaraş üzerinden radyoyu canlı takip edebilirsiniz. İnternet üzerinden de radyo kanalı online olarak dinlenebilmektedir.

Sultan Radyo İletişim Bilgileri

Adres: Sakarya Mah. 22.Sk. No:1 Kahramanmaraş/Merkez
Telefon: +90 344 225 56 52
+90 344 225 56 52
+90 535 509 05 28
+90 535 636 30 40
Email: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!