Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Süper Show

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Süper Show

Süper Show

Süper Show


Süper Show Radyo, Hatay’ ın Antakya ilçesinden radyo yayınları gerçekleştiren süper bir yerel radyo kanalıdır. Süper Show Radyo, 97.3 Mhz yayın frekansını kullanmaktadır. Günün her anı Türkçe pop şarkıları kesintisiz çalan radyo kanalı, Mazman Medya Grubu bünyesinde kurulmuş bir radyo kanalıdır.

Türkçe pop müziğin en hit eserlerini ve en sevilen şarkılarını dinleyicilerine ulaştırmayı temel değer kabul eden bu radyo kanalı, faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana içerisinden beslendiği medya kuruluşu sayesinde her geçen gün büyük bir gelişme kaydederek alanında sağlam adımlarla ilerlemektedir.
Sevilen Türkçe pop şarkılarını kulağınıza taşıyan Süper Show Radyo’ da en yeni şarkılarla zamana ayak uyduracak, zaman zaman 90’ lara damga vurmuş eserle de nostaljik bir yolculuk yapacaksınız. Sadece günümüz müzik eserlerini değil, bilinen ve sevilen pop ve slow şarkıları da çalan Antakyalı radyo kanalı, çok yönlü müzik yayınları paylaşması bakımından belirli bir kitleye bağlı kalamadan, Türkçe şarkıları dinlemekten keyif alan ve özellikle pop müzik seven dinleyenlere hitap eden yapısı sayesinde ciddi bir destek grubu elde etmiştir.

Yerel mecrada yürütülen Tv ve radyo yayınlarının takipçi listesi son derece sınırlı iken Süper Show Radyo’ da böyle bir kaygı yok denecek kadar azdır. Zira radyo kanalı, içerisinde yer aldığı Mazman Medya ‘ nın seçkinliğinden nasibini almayı başarabilmiş ve özellikle Antakya olmak üzere Hatay’ ın büyük bir bölümünde dinlenen, çok sevilen bir radyo kanalı olmayı başarabilmiştir.

Online olarak radyo yayınlarının da mevcut olduğu bu güçlü yerel radyoda, kesintisiz müziğe sadece Antakya ilçesi üzerinden değil; 97.3 Mhz yayın frekansı ile Hatay ili ve çevre illerden de erişim söz konusudur. Öte yandan internet üzerinden dinlenebilen radyo kanalına; zaman, mekan ve yayın frekansı derdi olmadan da ulaşabilirsiniz.
İnternet sitemiz vasıtası ile Türkçe pop müziğin en sevilen ve en hit eserlerine Hatay’ ın güçlü seslerinden Süper Show Radyo ile kulak verebilir, radyo kanalına ilişkin istek, görüş ve şikayetlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemler.

Radyo internet üzerinden yayın yapmaktadır. Frekans adresi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!