Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karadeniz » Taka Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Taka Fm

Taka Fm

Taka Fm

Taka Fm

Taka Fm, yayın yaşamına Radyo Trabzon adı ile başlamış 2010 yılından itibaren Sancak Yayıncılık kuruluşuna geçerek günümüzdeki adını almıştır. Radyo kanalı yayın formatında yöresel karadeniz şarkılarını çalmaktadır. Trabzon ili üzerinden yayın yapan bu radyo kanalı, tüm Trabzon’lular tarafından oldukça sevilip sayılmaktadır. Yayın akışında yöresel karadeniz şarkılarının yanında programcılarının muhteşem sohbetleri radyo kanalına ayrı bir hava katmaktadır.

Kemençe şarkıları, Selçuk Balcı, İsmail Türüt, Davut Güloğlu ve nice değerli sanatçıların değerli şarkıları bu radyo kanalında kesintisiz çalmaktadır. Karadeniz yöresini bizzat yaşamak ve yaşattırmak için tek yapmanız Taka Fm dinlemek. Tüm Karadeniz şarkılarına gönül vermiş insanları bu radyo kanalına bekliyoruz.

Taka Fm Frekans Bilgileri

98.5 frekansını takip ederek Trabzon’dan radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz heryerden internet bağlantısı ile radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Taka Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ulaşmak; reklam, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.
Adres : Dürbinar Mh.İnönü Cd.Tosun İşhanı Kat:3 Akçaabat / TRABZON
Telefon : 0 (462) 228 37 33 – 0506 709 6730
Fax : 0 (462) 228 73 36
E-posta : [email protected]
E-posta : [email protected]
Karadeniz Yöresinin en sevilen şarkıları türküleri Taka Fm‘de çalmaktadır. Sizlerde bu muhteşem radyo kanalını sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!