Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Taksim Fm Arabesk

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Taksim Fm Arabesk

Taksim Fm Arabesk

Taksim Fm Arabesk

Taksim Fm Arabesk

Taksim Fm Arabesk, Taksim Fm bünyesinde açılmış olan bir radyo kanalıdır. Radyo arabesk fantazi şarkıları çalmaktadır. Kuruluşu henüz yeni olan bu radyo kanalı oldukça sevilmiş ve bu kısa süre zarfında geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Radyo henüz yeni kurulmasına rağmen, arabesk radyoları kategorisinde yer alan diğer radyo kanallarının kulislerinde konuşulmaya başlanmıştır. Taksim Fm Arabesk’in bu denli kaliteli, özgün ve belirli bir çizgide hareket etmesi radyo kanalına kısa vadede başarıyı getirmiştir. Radyo kanalı haftanın her günü ve her saatinde canlı dinleyebilir, istek şarkılarda bulunabilirsiniz. Ayrıca radyo kanalının bünyesinde; Taksim Fm Pop, Taksim Fm Slow ve Taksim Fm Rap radyo kanallarınıda barındırmaktadır. Damar ve arabesk şarkılarını online olarak dinlerken, pop, slow, rap türünde yayın yapan diğer radyo kanallarınıda dinleyebilirsiniz.

Taksim Fm Arabesk Frekans Bilgileri

Radyo kanalının mevcut frekans adresi yoktur. Radyo yayın yaşamını sadece internet üzerinden online olarak gerçekleştirmektedir. 1 yaşını dolduran bu değerli radyo kanalı frekans adresi edindiği takdirde frekans bilgilerimiz güncellenecektir. Taksim Fm Arabesk‘i online olarak internet üzerinden gerek radyo sitemizden gerek radyo kanalının, resmi internet sayfasından dinleyebilirsiniz.

Taksim Fm Arabesk İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ulaşmak için iletişim aşağıda yer alan url adresini takip edebilirsiniz
https://www.taksim.fm/index.php/iletisim
Radyo resmi internet sayfası: www.taksimfm.com
Damar ve arabesk şarkı tutkunlarının yeni adresi Taksim Fm Arabesk tüm ekipmanı ile biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!