Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Tiryaki Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Tiryaki Fm

Tiryaki Fm

Tiryaki Fm

Tiryaki Fm

Tiryaki Fm yayın akışında arabesk fantazi şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Radyo “Arabesk Müziğin Tadı” sloganı ile arabesk radyoları arasında yerini almış ve tüm arabesk radyoları kulislerinde konuşulan bir radyo istasyonu olmuştur. Radyo geniş arabesk şarkı yelpazesi ile tüm zamanların arabesk şarkılarını yayın akışına taşıyabilmekte ve dinleyenlerinden gelen istek şarkılara anında cevap verebilmektedir. Damar şarkılarının tutkunlarını tek çatı altında toplayan ve dinleyenlerine kaliteli bir yayın sunan radyo kanalıdır.

Tiryaki Fm, samimiyetin içtenliğin ve sevdanın radyo kanalıdır. Tüm içtenliğinizle dinleyeceğiniz şarkılar bu radyo kanalının çatısı altında çalmaktadır. Hergeçen gün dinleyici sayısı ve kalitesini arttıran bu başarılı radyo kanalı, daima yenilikçi ve yeniliğe açık bir yol izlemiştir. Sizlerde arabesk fantazi şarkılarını radyo sitemiz üzerinden radyo kanalını takip ederek canlı dinleyebilirsiniz.

Tiryaki Fm Frekans Bilgileri

101.4 frekansını takip ederek tüm Konya ve çevrelerinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Frekans adresine bağlanamayan veya frekanstan verim alamayan radyo dinleyicileri ise, internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirler.

Tiryaki Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.
Muhammet Barış Sütcü
0 544 847 92 54
0 555 200 66 03
Cihan Hakkı İncedayı
0 505 439 95 25
Reklam: 0 332 238 86 55
İstek : 0 332 238 86 56
En damar en arabesk şarkıları Tiryaki Fm farkı ile kesintisiz az reklamsız dinleyin.

İletişim Adresleri ve Frekansları!