Buradasınız: Anasayfa » Slow » Trt Antalya
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Trt Antalya

Trt Antalya

Trt Antalya

Trt Antalya Hakkında Bilgiler

Trt Antalya, Trt’nin 27 Haziran 1962 yılında yayın yaşamına başlaması ile birlikte çatısı altında bulunan ve gün içerisinde Trt Radyo 1 ile dönüşümlü yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo gündemdeki sıcak haberleri ve güncel şarkıları yayın akışına taşımaktadır. Antalya yöresinin havasını ve samimiyetini bu radyo kanalını dinlerken bulabilirsiniz.

Farklı tarzda bir radyo kanalı dinlemek ve sevdiklerine dinlettirmek isteyenler için, mükemmel bir radyo kanalıdır. Bu radyo kanalı ile bilgilenecek enfes sohbetler ile keyifli dakikalar süreceksiniz. Trt Radyo’nun müthiş deneyimi ve kadrosu ile hazırlanılan bu radyo kanalı haftanın her günü kesintisiz olarak dinleyenlerine hizmet vermektedir. Trt Antalya Radyo’sunu dinlemek için radyo sitemiz radyodinlesem.net’i takip edebilirsiniz.

Trt Antalya Frekans Bilgileri

Antalya 100.6 MHz frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Antalya ilinden uzakta olan radyo dinleyicileri ise, internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirler.

Trt Antalya İletişim Bilgileri

Radyo ile irtibata geçmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanmanız yeterlidir.
E-posta : [email protected]
Telefon : +90 312 463 23 30
Faks : +90 312 463 23 35
Trt’nin başarılı radyolarından Trt Antalya Radyosu kendine has yayın akışı ve kendine has programcıları ile biz dinleyenlerine hizmet vermeye aralıksız olarak devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!