Buradasınız: Anasayfa » TSM » Trt Nağme
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Trt Nağme

Trt Nagme

Trt Nagme

Trt Nağme

Trt Nağme 6 Mayıs 2009 tarihinde yayın yaşamına adım atmıştır. Türk Sanat müziği şarkılarına yayın akışında yer vermektedir. Trt’nin geniş arşivinden seçme eserler ile yayın akışını süsleyen radyo kanalı, tabiri caizse insan ruhunu dinlendirmektedir. Yetenekli ve başarılı programcıları ile, son günlerde radyo kanallarının Türkçe konuşmasındaki sıkıntıları çekmeyen ve daima Türk Dil Kurumunun çizdiği güzel türkçe konuşma adına elverdiğince özen göstermektedirler. Trt Nağme dinleyicilerine güzel türkçe ve seçilmiş şarkılar sunan bu başarılı radyo kanalı, kısa sürede içinde de geniş bir dinleyici kitlesini yakalamıştır. Radyo, bu başarısında gerek programcılarının üstün çabası gerek radyo arşivi bu başarının elde edinmesinde önemli bir rol almıştır.
Artık radyo dinlemenin, sorun olmadığı ve Türk Sanat Müziği şarkılarının haftanın her günü ve her saati çalındığı bu radyo kanalını sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz. Türk Sanat Müziği severlerin sıklıkla ziyaret ettiği bu radyo kanalı, dinleyenlerine daha kaliteli radyo dinleme imkanı sunabilmek adına biz dinleyenlerinden gelen, öneri ve şikayetleri kaale almaktadır. Ve bu doğrultuda çalışmalarını ilerletmektedir.

Trt Nağme Frekans Bilgileri

101.6 frekansından radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Frekans adresinden verim alamayan radyo dinleyicileri ise, internet üzerinden kesintisiz olarak radyo kanalını dinleyebilirler. Ayrıca Türk Sanat Müziği çalan bu radyo kanalının muazzam şarkılarını, internet üzerinden sevdikleri ile paylaşabilirler.

Trt Nağme İletişim Bilgileri

Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA
Radyo resmi internet sayfası: www.trt.net.tr/
Radyo kanalına reklam vermek için yukarıdaki bağlantı adresini takip edebilirsiniz.
Trt Nağme, Alaturka şarkıları ile gönüllere hitap etmeye devam etmektedir. Trt Nağme’yi canlı olarak buradan dinleyebilirsiniz

İletişim Adresleri ve Frekansları!