Buradasınız: Anasayfa » Klasik » Trt Radyo 3
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Trt Radyo 3

Trt Radyo 3

Trt Radyo 3

Trt Radyo 3

Trt Radyo 3 yayın merkezi Ankara olan radyo kanalıdır. Radyo caz müzikleri ve klasik müzik ağırlıkta yayın yapmaktadır. Radyo Trt radyoları arasında önemli bir yer edinmiş ve kendine has bir kitle oluşturmuştur. Dinleyenlerinin pozitif bir enerji ile dolduğu ve beraberinde keyif dolu dakikalar geçirdiği bir radyo kanalıdır.
Radyo kanalı Elvis Presley’den Joan Baez’e, Frank Sinatra’dan Tchaikowsky’ye, Mozart’tan Sara Vaughan’a uzanan geniş müzik yelpazesi ile müziğin en seçkin örneklerini sunmaktadır. Hal böyle olunca radyo kanalına olan ilgi istemeksizin artmaktadır.

Sizlerde Trt Radyo 3 aracılığı ile Dünya’nın en seçkin sanatçılarını dinlemek ve dinlettirmek için radyo kanalını takip edin.

Trt Radyo 3 Frekans Bilgileri

88.2 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Veya internet bağlantısı ile online olarak bulunduğunuz alan üzerinden radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Geniş müzik yelpazesi ile doyumsuz dakikalar sizi bekliyor.

Trt Radyo 3 İletişim Bilgileri

Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA
Jaz ve kalasik müzik tutkunlarına keyif dolu dakikalar sunan Trt Radyo 3 kesintisiz yayın akışı ile tam sürat yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!