Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Kürtçe » Trt Radyo 6
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Trt Radyo 6

Trt Radyo 6

Trt Radyo 6

Trt Radyo 6 Hakkında Bilgiler

Trt Radyo 6, Trt Radyosu ile hayata geçmiş ve Trt çatısı altında faliyet gösteren bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyenlerine Yöresel Halk Türküleri ve Kürtçe şarkılar çalmaktadır. Güneydoğuanadolunun büyüyen sesi olan radyo kanalı Doğu bölgesinde geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Radyo kanalı 2009 Mayıs ayında yayın yaşamına adım atmasına rağmen, kısa süre zarfında kendini sevdirmiş ve dinleyenlerinin gönlünde ayrı bir yer edinmiştir.

Trt Radyo 6, Kürt, Türk halkı arasındaki samimiyeti pekiştirmek ve gelenek görenekleri kaynaştırmak için açılmış başarılı bir radyo kanalıdır. Tüm zamanların en seçkin kürtçe şarkılarını Trt Radyo ayrıcalığı ile buradan canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz.

Trt Radyo 6 Frekans Bilgiler

Güneydoğu Anadolu Bölgesinden radyo kanalını canlı olarak aşağıdaki frekans adreslerini takip ederek dinleyebilirsiniz. Veya internet üzerinden online olarak bulunduğunuz alan üzerinden dinleyebilirsiniz.
– Şanlıurfa – 88.4
– Siirt – 103.6
– Batman – 103.6
– Mardin – 94.5
– Diyarbakır – 88.4

Trt Radyo 6 İletişim Bilgiler

E-posta: [email protected]
Telefon: +90 312 463 23 30
Faks: +90 312 463 23 35
Radyo kanalına ulaşmak; istek, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için yukarıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Kürtçe şarkıların başarılı radyosu Trt Radyo 6 buradan canlı dinlenir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!