Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Trt Trabzon
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Trt Trabzon

Trt Trabzon

Trt Trabzon

Trt Trabzon Hakkında Bilgiler

Trt Trabzon Radyosu, Trt bünyesinde faliyet gösteren bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı 09.00-12.00 saatleri arasında gerçekleştirdikleri yayında, hitap ettikleri bölgenin ihtiyaç ve özelliklerine uygun konu, olay ve gelişmeleri dinleyenlerine aktarmakta ve müziğe yer vermektedir.
Radyo kanalı Trabzon yöresinin gelenek göreneklerini, şarkılarını ve nice özelliğini dinleyenlerine aktarmakta ve dinleyenlerini bilgilendirmektedir.

Canlı radyo dinleme adına herşeyi bu radyo kanalında bulabilirsiniz. Geniş bir kitleye hitap eden radyo kanalı geniş arşivi ilede dinleyenlerine hizmet vermektedir. Seviyeli, başarılı ve istikrarlı yayın akışı ile radyo kısa süre içierisinde dinleyenlerinin gönlünde taht kurmuştur. Dinlerken vazgeçemeyeceğiniz bu başarılı radyo kanalı sitemiz üzerinden canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz.

Trt Trabzon Frekans Bilgileri

97.0 Mhz frekansını takip ederek Trabzon ili üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca cep telefonlarınızdan ve internet bağlantısı edindiğiniz her nokta üzerinden radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Trt Trabzon İletişim Bilgileri

Radyo kanalına aşağıdaki bağlantı adresi çerçevesinde ulaşabilirsiniz.
https://www.trt.net.tr/anasayfa/anasayfa.aspx
Trabzon ilinin en sevilen ve sayılan radyolarından biri olan Trt Trabzon Radyosu tüm ekip ve ekipmanı ile biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!