Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Türkü » Trt Türkü
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Trt Türkü

Trt Türkü

Trt Türkü

Trt Türkü

Trt Türkü, 2009 yılından buyana faliyette olan bir radyo kanalıdır. Radyo, yayın akışında yöresel halk türkülerine yer vermektedir. Radyo kanalı, disiplin ve düzenli çalışma ile türkü radyoları kategorisinde önemli bir yer edinmiştir. Kuruluş yılı yakın bir süreye tekabül etmekle birlikte, bu kısa süre içinde geniş kitlelere ulaşmıştır. Bu başarıyı radyo kanalına gerek Trt disiplini gerek kaliteli ve Türk örf adetlerine uyan programcıları, radyo kanalına bu başarıyı getirmiştir. Aralıksız olarak yayın yapan Trt Türkü ile canlı canlı türkü dinlemenin hazzına erişebilirsiniz. Radyo kanalı bünyesinde geniş bir türkü arşivi barındırmakta ve yediden yetmişe herkesime hitap edebilmektedir. Türkü dinlemeyi seviyor ve türküsüz yapamıyorsanız, takip etmeniz gereken tek radyo kanalıdır… Anodolu’nun havasını evlerinize, işyerinize, arabanıza taşıyacak ve sizlere keyif dolu dakikalar yaşatacak olan radyo kanalı.

Trt Türkü Frekans Bilgileri

Ankara Çankaya: 107.8
Ankara Elmadağ: 98.6
Merkez yeri Ankara olan radyo kanalını Ankara ili çevresinde canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ankara ilinden uzakta ve frekans adreslerinden verim alamıyorsanız, internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Trt Türkü İletişim Bilgileri

Kurumsal bir iletişim bilgisi elimizde varolmayan ‘ye aşağıdaki resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Radyo internet sayfası: www.trt.net
Yukarıdaki internet sayfasından radyo kanalına ulaşabilir; reklam, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Türküleri can damarı Trt Türkü kesintisiz olarak yayına devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!