Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Turgutlu Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Turgutlu Fm

Turgutlu Fm

Turgutlu Fm

Turgutlu Fm Hakkında Bilgiler

Radyo Turgutlu Fm, Manisa üzerinden yayın yapan bir radyodur. Kanal 1994 yılından itibaren faal olarak biz dinleyenlerine hizmet vermektedir. Yayın akışında Türkçe pop, Yöresel Halk Türküler ve yer yer slow şarkılar çalmaktadır.

Karışık bir konsepte sahip olan radyo kanalı, geniş arşivi ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Dinleyenlerin müptelası olduğu bir yayına sahip olan kanal 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Son zamanlarda yenileme çalışmalarına giden, teknolojiyi yakından takip ederek biz dinleyenlerine mp3 kalitesinde bir yayın sunma yolunda emin adımlar atan kanal bomba gibi bir hızla yoluna devam etmektedir.

Karışık radyolar formatında yayın yapan radyo kanalların aksine daha dolu ve daha sağlam bir yayın akışına sahip olan Radyo Turgutlu Fm, çizmiş olduğu bu politika ile radyo sektöründe objektifliğe dayana bir ilke ile yoluna devam etmektedir.

Sizlerde bo konsepte dahil olmak ve yerel radyo kanallarınında oldukça başarılı olduğunu görmek için, sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Aynı türde yayın yapan diğer radyo kanallarını ise karışık radyolar kategorimizden takip edebilirsiniz.

Turgutlu Fm Frekans Bilgileri

Manisa 95.0 frekansı üzerinden kanalı canlı dinleyebilirsiniz.

Turgutlu Fm İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı No 188/4 – Turgutlu / MANİSA
e-Posta: [email protected]
TELEFON: +90 236 313 59 95 – +90 236 312 12 16
Cep Telefonu Numarası: 0 533 259 56 30 – 0 536 437 49 48

İletişim Adresleri ve Frekansları!