Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Türkçenin Sesi Radyosu

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Türkçenin Sesi Radyosu

türkcenin sesi radyosu

türkcenin sesi radyosu

Türkçenin Sesi Radyosu Hakkında Bilgiler

Türkçenin Sesi Radyosu, kendilerinin anlatımıyla “Hedef kitlesini yurt dışında veya içinde Türkçeyi ve Türk kültürünü öğrenmek isteyen yabancıların oluşturduğu, internet teknolojilerini kullanarak yayın yapan yeni nesil bir radyo kanalıdır.”

Ankara merkezli radyo kanalı Türkçe’yi tüm Dünya’ya tanıtmak ve zengin kültürümüzü tüm Dünya’ya duyurmak adı altında 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet veren bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışında karışık formatta şarkılar çalarak ilerletmektedir. Bu kategoriler arasında; yöresel halk türküleri, türkçe pop ve slow şarkılar yer almaktadır. Deneyimli bir kadro ile radyo sektörüne adım atan Türkçenin Sesi Radyosu, be deneyimin etkisiyle kısa sürede kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi elde edeceği şüphesizdir.

Radyo kanalının internet sayfasını ziyaret ettiğinizde en son teknoloji ile hazırlanmış ve biz dinleyenlerin hizmetine sunulduğunu görmekteyiz. İnternet bağlantısı edinmeniz halinde radyo kanalını dilediğiz heryerden sorunsuz ve reklamsız olarak dinleyebilirsiniz. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden de radyo kanalını canlı ve online olarak dinleyip takip edebilirsiniz.

Türkçenin Sesi Radyosu Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyoyu buradan veye radyo kanalının resmi internet sayfası üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Türkçenin Sesi Radyosu İletişim Bilgileri

Adres: Anafartalar Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 11 06050 Ulus / ANKARA
Tel: +90 (312) 309 11 88 / 1070
Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!