Buradasınız: Anasayfa » Haber-Spor » Ülke Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Ülke Radyo

Ülke Radyo

Ülke Radyo

Ülke Radyo Hakkında Bilgiler

Ülke Radyo uzun yıllardır Televizyon sektöründe hizmet veren Ülke Tv’nin bir kuruluşudur. Toplumun her dalına tarafsızca değinen ve daima hukukdan yana olan başarılı kurum aynı tertip ve düzeni ile radyo sektörüneda başarılı bir giriş yapmıştır. Radyo kanalı güncel haberleri ile 24 saat kesintisiz olarak dinleyenlerine hizmet vermektedir. Ayrıca haber programlarının yanında söyleşi aktüel ve spor programları ve pop şarkıları ile biz dinleyenlerine hizmet vermektedir.

Kaliteli bir oluşum ile hareket eden ve radyo dinleme alanında yenilik peşinde koşan formatı ile kısa sürede kendinden söz ettirmiştir. Türkiye’nin birçok ilinde karasal ağda yayın ağına sahip olan radyo istasyonu ilerleyen zamanlarda tüm Türkiye’de karasal ağa sahip olacaktır. Gündemden geri kalmamak ve en son haberleri takip etmek için Ülke Radyo dinlemenizi öneririz. Bu başarılı radyo istasyonunu ise sitemi radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Ülke Radyo Frekans Bilgileri

İstanbul 95.1, Ankara 90.0, İzmir 95.2, Konya 107.7, Balıkesir 90.3, Bursa 92.9, Antalya 97.6, Adana 90.7, Mersin 88.3, Kayseri 92.3, Marmaris 97.9, Gaziantep 93.0, Samsun 92.0, Eskişehir 91.5, Trabzon 104.4, Kocaeli 92.9
Diğer illerde olan radyo dinleyicileri radyo istasyonunu internet üzerinden online olarak dinleyebilirler.

Ülke Radyo İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Gerekli bilgiler edinildiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!