Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Ultra Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Ultra Fm

Ultra Fm

Ultra Fm

Ultra Fm Hakkında Bilgiler

“Pop Müziğin Ultra Sesi” sloganı ile kesintisiz yayın akışına başlayan Ultra Fm, Balıkesir ili üzerinden dinleyicisi ile buluşuyor. Pop müzik tarzında yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyoculukta bilinen rakiplerine oranla oldukça yeni sayılan bu kanal, bu özelliğine rağmen kısa sürede yükselişe geçmiş ve hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarabilmiştir.

Tadından yenmeyen canlı programları, aktif sosyal ağ blogları, müzik haberleri ile sadece müzik yayını yapıyor olmanın ötesine giden bu radyo severek dinlenenler listesinde yerini almıştır.

Uydu ortamı ve karasal ortamda yayın yapan radyo, özellikle online radyoculuğa elverişli yapısı ile kolay erişim imkanı sunmaktadır. Pop müzik severler için alternatif ve yeni doğmuş bir radyo olması bakımından dikkatleri üzerine çekmektedir. Gün geçtikçe daha da büyüyen bu kanal gelecek vaad eden radyo kanalları arasında yer almaktadır.

Pop müzik kültürünüze yeni bir kanaldan bakmak için sizlerde Ultra Fm’ yi sitemiz üzerinden kesintisiz dinleyebilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ultra Fm Frekans Bilgileri

Balıkesir : 91.1 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Ultra Fm İletişim Bilgileri

Telefon: +90 216 606 06 44
E-posta: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!